Blu & Real Bad Man mają „Bad News” dla słuchaczy

Opublikowano: 01/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Blu & Real Bad Man zaprezentowali w dniu dzisiejszym „Bad News”. Wspólnie nagrany album, który raper z Inglewood wraz reprezentującym LA crew Real Bad Man wcześniej zapowiedział singlem „The Golden Rule” z udziałem legendarnego C.L. Smootha. W dniu dzisiejszym natomiast ukazał się teledysk obrazujący tytułowy utwór z premierowej płyty „Bad News”.

Blu, wcześniej wydający albumy do spółki z takimi producentami jak Exile, Madlib, Oh No czy Nottz, w 2023 nawiązał współpracę z Real Bad Man. Ekipą z Los Angeles, na co dzień prowadzącą brand odzieżowy, ale zajmującą się także produkcją muzyki. Wcześniej brzmienie spod szyldu Real Bad Man sprawdzić mogliśmy na ubiegłorocznej płycie nagranej z Boldy Jamesem. Teraz natomiast przyszedł czas na „Bad News”, czyli album, pod którym Real Bad Man podpisują się wraz z Blu.

Blu & Real Bad Man wypuszczone w dniu dzisiejszym „Bad News” przed dwoma tygodniami zapowiedzieli singlem „Alladin”. Następnie ukazał się numer „The Golden Rule”, w którego nagraniu udział wziął legendarny C.L. Smooth. W dniu dzisiejszym z kolei, wraz z premierą albumu „Bad News”, ukazał się teledysk obrazujący tytułowy utwór ze wspólnej płyty Blu & Real Bad Man. Łącznie na „Bad News” złożyło się natomiast osiem kawałków, wśród gości znalazł się także Planet Asia, a ich odsłuch znajdziecie poniżej.

Real Bad Man x BLU - Bad News - album cover art

Real Bad Man x Blu – Bad News

  1. Bad News
  2. All Praise Due
  3. The Golden Rule Ft. C.L. Smooth
  4. Aladdin
  5. Fall of Rome Ft. Cashus King, Donel Smokes & Definite
  6. The Hurt
  7. Hebrews Ft. Planet Asia
  8. More Bad News

(Fot. główna – kadr z video „Bad News”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: