Boldy James i The Alchemist ponownie połączyli siły

Opublikowano: 13/08/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jeden z najbardziej zapracowanych podziemnych producentów w Stanach, czyli The Alchemist ponownie spotkał się w studiu z reprezentantem Girselda, pochodzącym z Detroit Boldy Jamesem. Efektem jest album „Bo Jackson”, który właśnie zaliczył swoją premierę.

Boldy James & The Alchemist mają już na kontach trzy wspólne wydawnictwa. Pierwszym jest „My 1st Chemistry Set” z 2013 roku. Następnym było „Boldface EP” z 2019 po którym, rok później, nastąpiło kolejne długogrające „The Price of Tea in China”. Wydany w dniu dzisiejszym album „Bo Jackson” stanowi natomiast naturalną kontynuację tego ostatniego. Materiał składa się z 14 kawałków i zapowiada się interesująco również dzięki gościnnym zwrotkom innych raperów. Boldy James i The Alchemist na wspólnie nagrany album zaprosili bowiem Benny’ego The Butchera, Roca Marciano, Earla Sweatshirta oraz twórców „Fetti”, czyli Curren$y’ego i Freddiego Gibbsa.

Pełną tracklistę i odsłuch albumu „Bo Jackson” znajdziecie poniżej. Boldy James i The Alchemist swoje wydawnictwo promowali natomiast klipami do kolejno wypuszczanych numerów „First 48 Freestyle”, „Drug Zone” i „Turpentine/Steel Wool”. Najnowszy z nich, obrazujący utwór „Double Hockey Sticks” ukazał się z kolei również w dniu dzisiejszym.

Boldy James & The Alchemist - Bo Jackson - album cover art

Boldy James & Alchemist – Bo Jackson

1. Double Hockey Sticks
2. Turpentine3:23
3. Brickmille to Montana feat. Benny the Butcher
4. E.P.M.D
5. Steel Wool
6. Photographic Memories feat. Earl Sweatshirt & Roc Marciano
7. Speed Trap
8. Diamond Dallas feat. Stove God Cooks
9. Flight Risk
10. Illegal Search & Seizure
11. Fake Flowers feat. Freddie Gibbs & Curren$y
12. 3rd Person
13. First 48 Freestyle
14. Drug Zone

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: