Bonez i ArasA1 nagrali album jako CYPHER KILL

Opublikowano: 25/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Znany i lubiany raper, producent, freestyle’owiec oraz jeden z prowadzących na kanale PalHajsTV, czyli Bonez, w końcu wypuści album. Zrobi to do spółki z ArasemA1, a ich płyta nazywać się będzie „Killmatic”. Premiera materiału nagranego jako CYPHER KILL będzie miała miejsce w czerwcu.

Jeśli chodzi o synów zrodzonych przez łódzką ziemię, Bonez to zdecydowanie jeden z tych zdolniejszych gagatków. Lata temu udowadniał swoje umiejętności we freestyle’u, dwukrotnie zajmując trzecie miejsce podczas finałów WBW. Dał nam się też poznać jako świetny raper i producent, ale także gitarzysta czy jeden z prowadzących na kanale PalHajsTV.

Bonez to jeden z tych gości, o których śmiało można powiedzieć słynne, „zdolny, ale leń”. Na pełnoprawny materiał z jego strony wielu słuchaczy przestało już czekać, zadowalając się pojedynczymi numerami co jakiś czas. Ci, którzy jednak nigdy nie przestali wierzyć, już niedługo będą mieli powód do świętowania. Bonez już niedługo wypuści album, nagrany razem z ArasemA1 jako CYPHER KILL.

Album nosił będzie, jakże sugestywny tytuł, „Killmatic”. Dwa pierwsze single zwiastujące go, pojawiły się w sieci jeszcze w lipcu i wrześniu ubiegłego roku. Mowa tu o „42 state of mind” i „Chcemy zasnąć” z cut’ami od DJ’a Te. W ubiegły czwartek z kolei dołączył do nich łączony klip do dwóch kolejnych kawałków – „Cypher Kill” oraz „WPRDL”. Boneza i Arasa ponownie wspiera w nich za deckami DJ Te. Za obrazek odpowiedzialni są Este oraz Spun.

Co warte zauważenia, wszystkie numery z „Killmatic”, które pojawiły się jak dotąd, zostały wyprodukowane przez Boneza i trzeba przyznać, że łodzianin jest w doskonałej formie producenckiej. Jego bity zapowiadają naprawdę mocny, odlschoolowy album, przenosząc nas na brudne, nowojorskie ulice. W połączeniu z dobrze poskładanymi, kąśliwymi linijkami obu MC, „Killmatic” zapowiada się naprawdę obiecująco.

Dokładna data albumu Boneza i ArasaA1 nie jest jeszcze znana, natomiast duet celuje w czerwiec tego roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: