Bonson dla słuchaczy jest jak „Diabeł Stróż”

Opublikowano: 21/06/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Oto „Diabeł Stróż”! W pełni objawi się nam już w sierpniu, a nadejście to właśnie zasygnalizowano singlem „Milion / ZW”. Przed Wami pierwsza zapowiedź nowego, czwartego z kolei, solowego albumu Bonsona.

Doczekaliśmy się! Bonson, po ponad dwóch latach od premiery albumu „Królu Złoty”, wraca z nowym solo. Czwartym w całkowitej dyskografii, a drugim mającym ukazać się z logo Def Jam Recordings Poland na okładce. Na pierwszy ogień zwiastujący album „Diabeł Stróż” wybrano maxi-singiel złożony z wyprodukowanego przez Czarnego HIFI utworu „Milion” oraz „ZW”, za którego produkcję odpowiada Gory. Są to dwa zupełnie odmienne stylistycznie numery. Złączone jednak w całość doskonale obrazują wahania nastrojów towarzyszące Bonsonowi przy pisaniu albumu „Diabeł Stróż”. Utwory „Milion” i „ZW” połączono także wspólnym teledyskiem zrealizowanym przez Filop Studio. Samego Damiana widzimy w nim ucharakteryzowanego na tytułowego „Diabła Stróża”, który czuwać przy słuchaczach będzie przez cały okres promocji najnowszej płyty Bonsa.

„Mamy przyjemność zaprezentować pierwszy klip, a w zasadzie to dwa klipy z mojej nadchodzącej płyty „Diabeł Stróż”! Jak zawsze w cały projekt włożyłem dużo serca i nerwów, bo przy solowych projektach muszę wszystko większośc spraw dopilnować sam, a nie oszukujmy się, nie jestem najbardziej ogarniętym typem w towarzystwie 🤣”

– Bonson

„Diabeł Stróż” nadejdzie już w sierpniu. Przy dźwięku beatów, które Bonsonowi dostarczyli tacy producenci jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes, Eigus, Walo Beatz, Emdot i milolassiter. Lirycznie natomiast „Diabeł Stróż”, jak zdradza nam oficjalny opis wydawnictwa, stanowi „mieszankę złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat”. A zatem, „prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni”. Osamotniony „Diabeł Stróż” jednak nie nadejdzie. Bonsonowi na nowym albumie towarzyszyć będą bowiem również, tymczasowo trzymani w tajemnicy, zaproszeni goście. Poniżej, wraz z okładką wydawnictwa „Diabeł Stróż”, już teraz sprawdzić możecie tracklistę nadchodzącej płyty.

bonson-zw-milion

Bonson jako „Diabeł Stróż” objawi się słuchaczom dokładnie w piątek 12-go sierpnia. Z kolei w dniu dzisiejszym, w sklepie labelu Def Jam Recordings Poland, rozpoczęto przedsprzedaż albumu. Wersja preorderowa dostępna jest w dwóch wariantach. Standardowym, wzbogaconym o plakat z okładką autorstwa MDOOM’a. A także wariancie premium z dołączoną czarną, matową kopertę bąbelkową zawierającą liczne dodatki.

bonson-diabeł-stróż-okładka

Bonson – Diabeł Stróż

01. Milion (prod. Czarny HIFI, git. milolassiter)
02. ZW (prod. Gory)
03. Jaki Piękny Koniec Świata (prod. Walo Beatz)
04. Naomi feat. Dwa Sławy (prod. Czarny HIFI, skrecze DJ Te)
05. Niech Żyje Bal feat. ???? (prod. Gory)
06. Kłopoty (prod. Czarny HIFI)
07. Sierpove Love feat. ???? (prod. Gory)
08. Dość Już feat. ???? & ???????? (prod. Czarny HIFI)
09. Żyć Zawsze feat. ??? (prod. Ramzes)
10. Diabeł Stróż (prod. Eigus)
11. Klasyk feat. ????? & ?????? & ???????? (prod. Emdot)
12. Ostatnia Bitwa (prod. Ka-Meal)
13. Hjuston Mamy Problem (prod. milolassiter)

bonson-diabeł-stróż-okładka-tył
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: