Bonson, Soulpete i DJ Eprom robią „Tyfy Tyfy”

Opublikowano: 18/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Cicho nieco, no to już wiadomo czyj to miesiąc” – duet BonSoul prezentuje najnowszy singiel wraz z klipem zwiastujący zapowiadany krążek „Lepiej Nie Wnikać”. Kawałek „Tyfy Tyfy” to solidna porcja rapowego mięcha, którą dodatkowo swoimi cutymi przyprawił DJ Eprom! 

Wyprodukowane przez Remedy Brand video promuje trzeci już wspólny materiał Bonsona oraz Soulpete’a. Po radach, że lepiej się witać, nie pytać, teraz przyszedł czas na  „Lepiej Nie Wnikać”, które ukazać ma się na przełomie sierpnia i września tego roku. Poniżej oprócz klipu do „Tyfy Tyfy” sprawdzić możecie okładkę oraz tracklistę albumu, który zmiksował i zmasterował w całości również niezawodny DJ Eprom.

Bonsoul – Lepiej Nie Wnikać

1. Tyfy Tyfy
2. Stare Naje
3. Taka Karma
4. Najciemniej Pod Latarnią ft. Laikike1
5. Tylko Tłusto
6. Lepiej Nie Będzie ft. Tetris
7. Nie Chce Mnie Się
8. Skicik Na Dobranoc

Najnowszy materiał od duetu BonSoul nie będzie dostępny w szerokiej dystrybucji, a jedynie w ograniczonej ilości sztuk na stronie www.soraw.pl . A jak zapowiadają sami autorzy, Bonson i  Soulpete: „To RAP chwalony przez szerokie rzesze słuchaczy. Jednych urzeka subtelny klimat i skryta w nim podziemna zajawka, inni zwracają uwagę na pełną klarowność i gęstość rymów. Sekretem tej doskonałości są najwyższe standardy produkcji podawane w najlepszy, klasyczny sposób. 
TECHNICZNIE KURWA TOP 3 W POLSCE!”

źródło fot.: Facebook

 

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: