Brain Dead Familia puszcza „Posse Cut” ze wspólnego albumu

Opublikowano: 11/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Stało się! Już na przyszły miesiąc Brain Dead Familia zapowiedziała zmasowany atak całym składem! Sześciu raperów niczym sześciogłowa bestia przybywa ze wspólnym albumem. Przedsmak tego co przyniesie nam „BDF REPRESENT” otrzymaliśmy natomiast już dzisiaj pod postacią singla „Posse Cut”.

Brain Dead Familia w składzie Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny i KODEIN już wkrótce dostarczy nam wspólnie zrealizowany album, za którego produkcję w całości odpowiedzialny jest Chubeats. Beatmaker ten rozgłos zyskał dzięki współpracy z Dope D.O.D. Teraz natomiast dostarczył czternastu beatów pod nawijki naszych rodzimych raperów. Z resztą, holendrów z Groningen na „BDF REPRESENT”, w roli gości, będziemy mogli również usłyszeć. Podobnie jak DJ’a Soinę oraz Groov’a z zespołu Drown My Day. Pełną tracklistę pierwszej kompilacji prosto od Brain Dead Familii znajdziecie poniżej.

Z kolei zaprezentowanym w dniu dzisiejszym singlem „Posse Cut” ekipa BDF rozpoczyna promocję wspólnego wydawnictwa pt. „BDF REPRESENT”. W nagraniu tego numeru udział wzięli wszyscy załoganci poznańskiej wytwórni, czyli Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny i KODEIN. Tak powstały „Posse Cut” uwieczniono także na teledysku, którego realizacją zajął się Szerszeń. Wydawnictwo „BDF REPRESENT” na rynku ukaże się 26 listopada. Przedsprzedaż albumu rozpoczęła się w dniu dzisiejszym na sklepie Vulgarus.

Brain Dead Familia - BDF Representant

Brain Dead Familia – BDF REPRESENT

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor Smok – Ćmy
03. Mati Ważny – GAMBOL
04. Słoń – Sierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj Soina – Freak Show
06. Opał – OPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN – Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj Soina – Z Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber
10. Floral Bugs, Dj Soina – Biggie
11. Słoń, Dope DOD – MONSTER
12. KODEIN – Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day) – Jihad

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: