Bun B & Statik Selektah puścili pierwszy klip z „TrillStatik 3”

Opublikowano: 09/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bun B & Statik Selektah pod koniec 2023 roku wrócili w duecie z trzecim wspólnym albumem. Podobnie jak poprzednie płyty, także „TrillStatik 3” nagrano „na raz”, podczas transmitowanej na żywo sesji nagraniowej. Efekt końcowy zaprezentowano dnia następnego. Teraz natomiast ukazał się promujący to wydawnictwo, teledysk do numeru „Welcome Back”.

Teksańsko-bostońska saga trwa dalej. Bun B i Statik Selektah współpracę w duecie rozpoczęli w 2019 roku. Wówczas też staliśmy się naocznymi świadkami nagrywania albumu „TrillStatik”. Po trzech latach Underground King z założycielem Show Off Records spotkali się po raz kolejny. Tym razem w nowojorskiej restauracji Sweet Chick, by wraz z zaproszonymi gośćmi stworzyć „TrillStatik 2”. Natomiast na chwilę przed minionymi, grudniowymi Świętami Bun B i Statik Selektah po raz trzeci zaaranżowali sesje nagraniową, w trakcie której powstał album „TrillStatik 3”.

Za miejsce spotkania ponownie posłużyła usytuowana w NYC knajpa, a wśród zaproszonych przez gospodarzy wieczoru gości, tym razem, znaleźli się, m.in., Method Man, Benny The Butcher, Rome Streetz, Paul Wall, Boldy James, NEMS, Smif N Wessun, Kota the Friend, Talib Kweli i Termanology. Powstała w tym składzie trzecia płyta duetu Bun B & Statik Selektah, premierę zaliczyła już dnia następnego, czyli 22 grudnia. Transmisje live z sesji nagraniowej albumu „TrillStatik 3” znaleźć możecie w tym miejscu.

Bun B i Statik Selektah pierwszy klip promujący „TrillStatik 3” udostępnili z kolei w dniu wczorajszym. Teledysk z reżyserii Nyjee Evansa nakręcono do numeru pt. „Welcome Back”.

Bun B & Statik Selektah - TrillStatik 3 - album cover art

Bun B & Statik Selektah – TrillStatik 3

 1. Welcome Back
 2. Trillselda ft. Benny The Butcher & Rome Streetz
 3. Set In Stone ft. Method Man & JFK
 4. We Got a Problem, Houston ft. Paul Wall & Boldy James
 5. Super Legend ft. NEMS & Smif N Wessun
 6. Outside ft. Millyz, Propain, & Mia Jae
 7. Day In The Life ft. Kota the Friend & Talib Kweli
 8. Focused On The M’s ft. Termanology & Flee Lord
 9. Big Shit ft. Lukah & UFO Fev
 10. Generational Wealth ft. Lord Sko & CJ Fly
 11. In Memory Of ft. TF & Cal Wayne
 12. Speak Easy ft. Grafh & Neek da Skittz
 13. Vegas Lights ft. Smoke DZA & Wais P
 14. Down For You ft. Haile Supreme
 15. All Night Thing ft. Jinell & Sam Jay

(Fot. główna – źródło: facebook.com/StatikSelekt/photos)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: