Busta Rhymes promuje „E.L.E. 2” dwoma nowymi klipami

Opublikowano: 30/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wyczekiwany album „Extinction Level Event 2: The Wrath of God” w dniu dzisiejszym nareszcie zaliczył swoją premierę. I trzeba przyznać, przyłożył się Busta Rhymes do promocji swojego najnowszego wydawnictwa stanowiącego follow-up do klasyka 1998 roku. W przeciągu 48 godzin pojawiły się bowiem dwa nowe klipy promujące 10. solowy album Trevora Smitha.

Pierwszy to lyric video do wyprodukowanego przez Hal Davis & The Corporation numeru „Look Over Your Shoulder”. Co istotne, do utworu zaproszenie przyjął sam Kendrick Lamar, który od czasu wypuszczenia „DAMN.” w 2017 przybrał postawę bardziej milczącą. Nagrane przez K.Dota w tym czasie „featy” też można zliczyć by na palcach. No, ale tak zasłużonym postaciom dla hiphopu jak Busta Rhymes się nie odmawia.

Drugi teledysk promujący „Extinction Level Event 2: The Wrath of God” zaprezentowany został w dniu dzisiejszym, czyli w dniu premiery nowego albumu Busta Rhymesa. I tutaj, proszę państwa, wjeżdża prawdziwie nowojorski banger w najlepszym wydaniu. Beat dostarczył Rockwilder, co słychać od pierwszych taktów, a Bus-A-Bus do pomocy w jego rozwaleniu zaprosił reprezentantów Brownsville, którzy wiedzą jak to zrobić. W kawałku „Czar” pojawiają się zatem Billy Danze & Lil’ Fame, czyli nikt inny jak rozkrzyczany duet M.O.P.

O samym albumie „Extinction Level Event 2: The Wrath of God” rozpisywaliśmy się do granic możliwości jeszcze przed premierą tego wydawnictwa. Powtarzać się zatem nie będziemy i płynnie możemy przejść do odsłuchu nowej płyty Busty Rhymesa, która w cyfrowej wersji jest już dostępna w serwisach streamingowych i na YouTube.

Busta-Rhymes-ELE2

Busta Rhymes – Extinction Level Event 2: The Wrath of God

1. E.L.E. 2 Intro ft. Chris Rock, Rakim, Pete Rock
2. The Purge
3. Strap Yourself Down
4. Czar ft. M.O.P.
5. Outta My Mind ft. Bell Biv Devoe
6. E.L.E. 2 The Wrath Of God
7. Slow Flow ft. Old Dirty Bastard
8. Don’t Go ft. Q-Tip
9. Boomp!
10. True Indeed
11. Master Fard Muhammad ft. Rick Ross
12. Yuuuu ft. Anderson .Paak
13. Oh No
14. The Don And The Boss ft. Vybz Kartel
15. Best I Can ft. Rapsody
16. Where I Belong
17. Deep Thought
18. The Young God Speaks
19. Look Over Your Shoulder ft. Kendrick Lamar
20. You Will Never Find Another Me ft. Mary J. Blige
21. Freedom? ft. Nikki Grier
22. Satanic

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: