CDN Ryba nagrał album dla swojego synka

Opublikowano: 20/07/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jedną z najpiękniejszych funkcji rapu jest możliwość niesienia pomocy za jego pośrednictwem. To właśnie zrobił Ryba CDN, który nagrał album żeby zebrać pieniądze na rehabilitację swojego synka.

Ryba CDN to poznański raper i producent, który na scenie obecny jest od ładnych parunastu lat. Poza byciem muzykiem, jest też ojcem trójki dzieci. 8-letni Leon, najstarszy z trojga rodzeństwa, choruje na autyzm. Pomimo trudności, które stawia na jego drodze choroba, małolacik twardo ciśnie przed siebie, ucząc się rozumieć świat coraz bardziej i komunikować z nim coraz skuteczniej. Terapie i rehabilitacje są jednak kosztowne i tu wkracza ojciec.

Żeby zdobyć pieniądze na leczenie Leona, Ryba postanowił nagrać album, z którego dochód w pełni przeznaczony będzie na pomoc synkowi. „Jestem dźwiękiem” to 12 premierowych utworów, z których większość wyprodukował Nolyrics, a po jednym bicie stworzyli Kris-Beatz i sam Ryba. Wśród gości na krążku znaleźli się Sophie, Pagiński, Stachu/Funbox, Misza, Karola, Ala, Netinka, Chytry, Fugol, Hary Green Team i Piero Pieron. Warto nadmienić, że „Jestem dźwiękiem” to legal wydany nakładem wytwórni Soliton.

Leczenie Leona możesz wesprzeć kupując płytę CDN Ryba, „Jestem dźwiękiem”, stacjonarnie w sklepach muzycznych lub na stronie Empiku. Album dostępny jest także w serwisach cyfrowych, gdzie wyświetlenia również generują środki na leczenie Leona. Wspierać można również wpłacając środki bezpośrednio na stronie zrzutki.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: