Swollen Members przypominają o sobie premierowym singlem

Opublikowano: 20/07/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Swollen Members, najlepszy rapowy zespół z Kanady, ostatnim długogrającym albumem obdarował słuchaczy, niestety, przed siedmioma laty. I właśnie w okrągłą rocznicę premiery „Brand New Day” załoga z Vancouver wrzuciła do sieci swój premierowy, zobrazowany klipem singiel pt. „Tetris”.

Ekipę Swollen Members na początku najntisów stworzyli Madchild, Prevail i Rob The Viking. W niektórych okresach działalności trójce tej towarzyszyli również Moka Only, Easy Roc oraz Zodak. Pierwszy album sygnowany jako Swollen Member wypuścili w roku 1999. Ostatni natomiast, a dziewiąty w kolejności LP SM ukazał się 17 lipca 2014 roku. Od tego czasu najbardziej aktywny muzycznie był jedynie pierwszy z wymienionych twórców Swollen Members. Solowych wydawnictw Madchild zdążył wypuści bowiem aż siedem. Ostatnie z nich, Shane Bunting zaprezentował przed dziesięcioma dniami.

Wracając do premierowego singla Swollen Members. Numer zatytułowano „Tetris”, a za jego produkcję odpowiada James Wright. Powodem do zaprezentowania świeżego kawałka Madchilda, Prevaila i Roba The Vikinga jest z kolei tegoroczny Record Store Day. Z okazji tego wydarzenia do sprzedaży wprowadzono winylowe wydanie albumu „Greatest Hits: 10 Years Of Turmoil” – kompilacyjnego wydawnictwa SM, które pierwotnie na rynku ukazało się w 2010 roku. Teraz, zakupić możemy je ponownie, w atrakcyjnego wersji 2LP, dostępnej także w Asfalt Shopie.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: