„Ciśnienie umiarkowane” Mady i Miszy jest już wszędzie

Opublikowano: 25/11/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wraz z singlem „21XI” swoją oficjalną premierę zaliczył wspólny album Mady i Miszy, „Ciśnienie umiarkowane”. Ci, którzy nie zamówili preorderu, musieli uzbroić się w odrobinę cierpliwości żeby móc sprawdzić całość. I rzeczywiście owa odrobina wystarczyła, bo dziś, 4 dni po premierze, materiał wylądował w serwisach streaming’owych.

Listopad przyniósł nam wiadomość, która ucieszyła fanów nie tylko WCK, ale też fanów Miłego ATZ. Na linii Warszawa-Gniezno doszło bowiem do bardzo ciekawej kooperacji. Mianowicie, Mada nagrał album na bitach Miszy. Jak się okazało, pod tą tajemniczą ksywką krył się nikt inny jak właśnie Atezeciok. Mieliśmy już wcześniej okazję usłyszeć produkcje gnieźnieńskiego hip-hopowca, jednak wyprodukowanie całego albumu od A do Z inna sprawa i byliśmy cholernie ciekawi owoców tego przedsięwzięcia.

„Ciśnienie umiarkowane” zaliczyło swoją premierę 21 listopada wraz z, nomen omen, singlem, zatytułowanym „21XI”. Najwierniejsi fani, którzy zamówili preorder, już od 4 dni znają całą zawartość krążka Mady i Miszy. Reszcie przyszło na tę przyjemność poczekać, jednak nie było to zbyt długie oczekiwanie. Całość materiału pojawiła się bowiem w serwisach streaming’owych dziś, a my gorąco polecamy Wam sprawdzić tę unikatową kooperację.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: