Kurupt, Daz, The Lady of Rage i RBX wydadzą album?

Opublikowano: 24/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kolejna supergrupa z Zachodniego Wybrzeża nadchodzi? Tak! Ale nie nowa! Plan, by Kurupt, Daz Dillinger, The Lady of Rage i RBX, jako The N’Matez, wydali wspólny album pojawił się już dekadę temu. I najwyraźniej, ziści się w 2023. Grupa bowiem właśnie ogłosiła reaktywację zapowiadając projekt „The Warning”.

Daz Dillinger, Kurupt, The Lady of Rage i RBX supergrupę The N’Matez do życia powołali jeszcze w roku 2011. Ex-reprezentacja Death Row Records wypuściła wówczas nawet singiel zatytułowany „Trajical”. Na tym jednak działalność, w tamtym czasie, The N’Matez zakończyli. Teraz natomiast, gdy inna westocastowa supergrupa swój album właśnie wypuszcza, Kurupt, Daz, The Lady of Rage i RBX wracają do planu, by również zespołowo wkroczyć na scenę z własnym materiałem. Co więcej, The N’Matez wydają się być bardziej zorganizowali. Zatem, być może, obejdzie się bez kilkunastu miesięcy zapowiedzi, jak miało to miejsce w przypadku Mount Westmore. Zaprezentowano już bowiem okładkę wspólnego, pierwszego albumu zespołu. Zatytułowanego „The Warning”.

Informację, że Daz Dillinger, Kurupt, The Lady of Rage i RBX wydadzą jednak wspólnie nagrany album jako pierwszy puścił, a jakże, Dat Nigga Daz. Współtwórca Tha Dogg Pound nowiną tą podzielił się przed dwoma dniami za pośrednictwem Instagramu. Daz Dillinger udostępnił okładkę albumu „The Warning”, który The N’Matez planują wydać w przyszłym roku nakładem nowo założonego labelu NMatez Records. Na wydawnictwo składać ma się czternaście numerów, które wspólnie nagrali Kurupt, Daz, The Lady of Rage i RBX. Czekamy zatem na dalsze informację, licząc przy tym, że tym razem The N’Matez plan swój zrealizują.

The N’Matez nadchodzą. Warto przy tym wspomnieć, że Daz Dillinger, Kurupt, The Lady of Rage i RBX współpracują razem już od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Wszyscy reprezentowali Death Row Records i brali czynny udział w nagrywaniu ikonicznego „The Chronic”. Cała czwórka wspierała się także na kolejnych wydawanych albumach, jak chociażby „Doggystyle”, „Dogg Food” czy „Necessary Roughness”. Premierowy singiel The N’Matez wraz z klipem zaprezentowany ma zostać natomiast 9 grudnia. Wersją audio pierwszego zwiastuna „The Warning” podzielił się jednak już teraz Daz Dillinger.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: