„Co ty gadasz”, że wjechał nowy singiel ForevaYang

Opublikowano: 15/09/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wini, Mops i DJ Pete uderzają po raz kolejny jako ForevaYang, czyli „najbardziej rapowy skład w historii współczesnej myśli rapowej”. Teraz z singlem zatytułowanym „Co ty gadasz”.

Pierwszą oznaką, że Wini, Mops i DJ Pete knują wspólnie coś większą była zapowiedź, że Panowie w trójkę mają zamiar mieć „Banger jak Kizo”. Następnie, „futurystyczne, pamiętające o hardkorowych korzeniach kultury Hip-Hop, połączenie Mopsa, Pete’a i Winiego”, a zarazem „najbardziej wybuchowe połączenie techniki, funku/groovu i charyzmy” uderzyło singlem „Debilem być” zaprezentowanym już jako ForevaYang. W dniu dzisiejszym natomiast zespół FY serwuje nam kolejny numer zwiastujący nadchodzący album! Tym razem jest to, również zobrazowany klipem, utwór „Co ty gadasz”. To co jednak dzieje się, gdy Wini, Mops i DJ Pete materializują swoje talenty w muzyce, jest tak ciężkie do opisania, że najlepiej będzie, jeśli uczyni to sam zespół ForevaYang:

„Ich pozaziemska pasja tworzenia jest zjawiskiem tak zjawiskowym, że praktycznie nieopisywalnym [tutaj zwizualizuj sobie mema tego typa, któremu wybucha mózg]. Synestazja* odczuwalna po zanurzeniu się w ich bulgoczącym, niczym wydech Chargera, prawdziwym gównie, pozwala odczuwać, dotychczas nieodczuwalne. FY głównie kieruje swój przekaz do wszystkich wyznawców nieskończonej energii Yang, która daje siłę i napęd do zapierdalania przez kosmos na pełnej kurwie bez oglądania się za siebie!”

Wini, Mops i DJ Pete uruchomili już również preorder pierwszego wspólnego albumu nagranego jako ForevaYang. Wiemy już, że materiał wdzięcznie zatytułowano „Fuck You”. Nadal nie znamy jednak daty premiery wydawnictwa, które z kolei dostępne jest jedynie w limitowanym pakiecie winyl +CD.

Tytuł krążka pod znajomo brzmiącym tytułem Fuck You to manifest, z którym po kolei przychodzili na świat, Ci trzej niczym nieskrępowanego skandynawskiego luzu królowie. To manifest braku przyzwolenia na narzekanie, smucenie się i negatywne pierdolenie. FY mówi Fuck You całej hujozie, całej tej hujozy. EEE$$$A!

Wini, Mops i DJ Pete

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: