Comeback Joki w numerze Skorupa i Młodego!

Opublikowano: 02/07/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Gdzie jest Joka?” ̶  od dłuższego czasu głowią się fani współzałożyciela legendarnego Kalibra 44. Tymczasem sam zainteresowany odpowiada w najlepszy z możliwych sposobów, czyli muzycznie. Raper pojawił się w najnowszym singlu Skorupa i Młodego pt. „Jacy my”.

Jest to ostatni wideoklip promujący album Skorupa i Młodego, który na MaxFloRecTV trafił przed jutrzejszą premierą „Naturalnego satelity. W kawałku „Jacy my” słyszymy kolejną gościnną zwrotkę na płycie, i zarazem najbardziej wyczekiwany „feat.” na tym wydawnictwie. Swoje trzy grosze do tego numeru dołożyła bowiem legenda śląskiego rapu, czyli nikt inny jak Joka! Singiel, podobnie jak pozostałe numery z albumu, wyprodukował Młody, ścieżkę gitary dodał do utworu TomekSerekKrawczyk, a skrecze dorzucił DJ BRK.

Od jutra, czyli od 3-go lipca album „Naturalny satelita” dostępny będzie w MaxFloSklepie w regularnej cenie. Jeszcze tylko dziś do północy krążek można zamówić z pre-orderowym rabatem i podpisem Skorupa i Młodego w tym miejscu. Od północy natomiast płyta pojawi się na wszystkich popularnych platformach streamingowych.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: