Buckwild wydał nowy producencki album

Opublikowano: 02/07/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Każdy producent chciałby móc pochwalić się takim portfolio jakim szczycić może się Buckwild. Reprezentant kolektywu D.I.T.C. dostarczał beaty na płyty m.in. Notoriusa, Kool G Rapa, Jay’a-Z, Brand Nubian, Method Mana & Redmana, Nasa, WC, 50 Centa, Game’a, i niezliczonej ilości innych raperów, z kumplami ze składu na czele. Teraz przyszedł czas na kolejny w całości autorski projekt Anthony’ego Besta.

Jeśli więc brakuje Wam obecnie klasycznego brzmienia Bronxu w wydaniu Buckwilda, łapcie czym prędzej wydane w dniu wczorajszym „Fully Loaded”. Gospodarz przygotował na tą płytę 10. premierowych numerów, na które zaprosił takich raperów jak m.in. Meyhem Lauren, Raekwon, Madhattan, Fly Anakin czy zespół Little Brother. Część numerów z tego materiału dostępna jest do odsłuchu na Bandcampie Buckwilda, za którego pośrednictwem można również nabyć „Fully Loaded” w wersji cyfrowej.

Buckwild-Fully-Loaded

Buckwild – Fully Loaded

1. Oleander (feat. Chuck Strangers)
2. Violent Man (feat. Nick Grant)
3. YFN (feat. Meyhem Lauren & Raekwon)
4. Ease Up (feat. Little Brother) 02:47
5. Fully Loaded (ft. Rome Streetz and Rim) 03:37
6. Mad Rich (feat. Madhattan)
7. Never Fold (feat. Fly Anakin)
8. Real Niggaz (feat. Rasheed Chappell)
9. Green Paper (feat. Chris & Whisper)
10. More Life (feat. Asun Eastwood)

Nawiązując jeszcze do pierwszego akapitu. Jeśli chcielibyście przypomnieć sobie wszystkie beaty jakie wyszły spod rąk Buckwilda, i przy okazji sprawdzić, jak wiele hip-hop zawdzięcza temu nowojorskiemu beatmakerowi, to na Spotify dostępna jest playlista zatytułowana „The Buckography” zawierająca najważniejsze produkcje autorstwa członka Diggin’ in the Crates.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: