CunninLynguists ogłosili wydanie nowego albumu!

Opublikowano: 08/09/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Od wydania „Oneirology”, czyli ostatniego długogrającego krążka grupy z Kentucky minęło już 6 lat! Przerwa ta zakończyć ma się jednak już 6 października, gdyż na ten dzień CunninLynguists zapowiedzieli premierę swojego 6. LP zatytułowanego „Rose Azura Njano”. Właśnie ukazał się pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo – utwór “Violet (The Upper Room)”. 

Nie można jednak powiedzieć, że Deacon the Villain, Kno oraz Natti te sześć lat dzielące nas od ostatniego krążka CunninLynguists spędzili biernie czy też mało aktywnie pod względem muzycznym. W roku 2014 ukazały się epka „The WinterFire EP” oraz trzecia z serii mixtejpów „Strange Journey Volume Three”.
Natomiast wiosną i latem tego roku ukazały się dwie nowe epki od CunninLynguists, kolejno „The Rose EP” (31 marca) oraz „The Azura EP” (28 lipiec).
Otrzymując w dniu dzisiejszy informację o tytule najnowszego krążka autorów „Will Rap for Food”, którego tytuł zmieniony został z „Chromesthesia” na „Rose Azura Njano” oraz poznając jego tracklistę (poniżej) wiemy już, że dwie wypuszczone w tym roku epki stanowiły przedsmak nowego materiału a numery na nich zawarte znajdą się również na zapowiedzianym na 6 października krążku. Odsłuchy wspomnianych epek niestety nie są już dostępne w oficjalnych streamingach. Pozostaje nam więc przeczekać niecały miesiąc i  w całości przesłuchać szósty w dorobku studyjny album CunninLynguists.

Cunninlynguists –  Rose Azura Njano 

1. “Red White & Blues” Feat. Jason Coffey
2. “Riot!”
3. “Red Bird”
4. “Violet (The Upper Room)”
5. “Gone” Feat. Trizz
6. “Any way the Wind Blows”
7. “Mr. Morganfield & Ms. Waters (A-Side)”
8. “Jimi & Andre (B-Side)”
9. “Hustler”
10. “Oh Honey” Feat. Farah Elle
11. “No Universe Without Harmony”
12. “Earth to Venus (Tiny Orange Star)”

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: