Curren$y & The Alchemist promują „Continuance” nowym klipem

Opublikowano: 14/02/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Na temat albumu, który już w tym tygodniu wspólnie wydadzą Curren$y i The Alchemist zdążyliśmy się już dokładnie rozpisać wcześniej. Z kolei większość „branżowych” mediów „Continuance” zainteresowało się dopiero w momencie, gdy zaprezentowano okładkę płyty. W sieci natomiast pojawił się kolejny video singiel zwiastujący to wydawnictwo.

O co więc chodzi z tą okładką? Otóż okładkę kolejnego albumu, który w duecie nagrali Curren$y & The Alchemist stworzył nasz rodak Szejku! Na koncie mający już współpracę z Freddie Gibbsem, ScHoolboy’em Q czy Wiz Khalifa. Przy projektowaniu cover artu płyty „Continuance” natomiast, Szejku wykorzystał zdjęcie blokowiska w… Stalowej Woli! I fakt ten tak bardzo zaaferował nasze krajowe rapowe muzyczne media, że przed weekendem Curren$y i The Alchemist zagościli w większości z nich. Co wcześniej zdarzało się niezwykle rzadko lub w ogóle. Twórcy ci bowiem dla naszych dziennikarzy praktycznie nie istnieli… A to duży błąd, gdyż zarówno Spitta Andretti, jak i Mudfoot to postacie w rap grze, na których wszystkie ruchy należy zwracać uwagę. Gdyż mają one dużą wartość! A wracając do samej zaprojektowanej przez Szejka okładki to na marginesie możemy dodać, że spropsował ją również sam DJ Premier!

Currensy-The-Alchemist-Continuance-cover-art-by-Szejku

Dlatego też, oprócz zaprezentowania samej okładki „Continuance”, spieszymy przekazać Wam, że Curren$y & The Alchemist wypuścili kolejny singiel zwiastujący to wydawnictwo. Tym razem, również wraz z teledyskiem, zaprezentowano numer „The Tonight Show”. Leniwy, płynący i mocno upalony utwór skutecznie rozbudzający nasze oczekiwania wobec „Continuance”, którego premiera czeka nas już w ten piątek. A dużo więcej o tym materiale dowiecie się w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: