Czarface i Ghostface wrzucają pierwsze wideo ze wspólnego albumu

Opublikowano: 13/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Po rewelacyjnie przyjętym albumie Czarface Meets Metal Face, którego premiera miała miejsce w marcu zeszłego roku, supergrupa tworzona przez Inspectah Decka 7l`a i Esoterica nie zwalnia tempa i już w najbliższy piątek (15 lutego) wjeżdża z kolejnym materiałem, na którym tym razem gościnnie został zaproszony inny legendarny członek załogi Wu Tang Clan- Ghostface Killah. Dotychczas panowie byli skromni w publikowaniu singli z najnowszego krążka i poza numerem Iron Claw, próżno szukać rzeczy promujących wydawnictwo.

Sytuacja jednak uległa zmianie i własnie otrzymaliśmy pierwsze wideo promujące płytę, do kawałka “Mongolian Beef” wyreżyserowane przez Shawna A. Johnsona, i zgodnie z wykreowanym przez grupę dotychczasowym trendem pozostaje ono animowane. Beat wyszedł spod palców 7l`a, który zdecydowanie nie żałował bit crusherów na etapie produkcji. Uzyskany efekt końcowy może budzić dyskusję jednak nam osobiście, jako fanom brzmień wyjętym z zabawek pokroju sp202, mocno przypadł do gustu.

Preorder można zamawiać na stronie getondown.com, i standardowo już, jest dostępny w kilku ciekawych pakietach mogących być gratką dla kolekcjonerów, niestety na chwilę obecną wysyłka będzie miała miejsce dopiero nie wcześniej niż 19 lutego co nie zmienia faktu, iż gorąco zachęcamy wszystkich do nabycia.

Czarface Meets Ghostface

1. Back at Ringside
2. Face Off
3. Iron Claw
4. Czarrcade ’87
5. Powers and Stuff
6. Masked Superstars
7. Morning Ritual
8. Super Soldier Serum
9. The King Heard Voices
10. Listen to the Color
11. Mongolian Beef
12. (Post Credits Scene)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: