Czarface meets Ghostface (Premiera)

Opublikowano: 15/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Inspectah Deck zawsze był kojarzony głownie z ekipą Wu Tang Clan, jednak przed kilkoma laty postanowił połączyć swoje siły z 7l`em Esoteric`iem, tworząc super kolektyw, w znacznym stopniu zainspirowany komiksami, skryty pod kryptonimem CZARFACE, powoli wyrastający z zajawkowej ciekawostki na solidną samodzielną i niezwykle rozpoznawalną marką.

W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera szóstego albumu grupy, stworzonego wspólnie z kompanem Inspectah Decka z Wu, Ghostface Killah. Na krążku znajdziemy 12 pozycji ze znikomą liczbą gości, ale czy przy takim zestawieniu postaci są oni wymagani i oczekiwani? W naszym mniemaniu nie koniecznie. Wydawnictwo dotychczas promują dwa single, o których wspominaliśmy we wcześniejszych wpisach, aczkolwiek liczymy, że na tym chłopaki nie poprzestaną i doczekamy wkrótce kolejnego klipu, zapewne utrzymanego w klimacie animacji, do czego już poniekąd  panowie nas przyzwyczaili.

Na chwilę obecną nowy long play możemy nabyć m.in za pośrednictwem sklepu getondown, który jest oficjalnym dystrybutorem krążka, oraz w wersji cyfrowej w popularnych serwisach streamingowach, jednak jesteśmy przekonani że już niebawem pojawi się on także w polskich sklepach internetowych.

Czarface meets Ghostface

1. Back at Ringside
2. Face Off
3. Iron Claw
4. Czarrcade ’87
5. Powers and Stuff
6. Masked Superstars
7. Morning Ritual f. Kendra Morris
8. Super Soldier Serum
9. The King Heard Voices f. Kendra Morris
10. Listen to the Color
11. Mongolian Beef
12. (Post Credits Scene)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: