Czy „Lifter” będzie płytą kompletną?

Opublikowano: 05/06/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wszystko na to wskazuje. Już w pierwszym singlu promującym nowy materiał Oxona w całości na bitach Sarnvli, raper z Krakowa pokazuje nam, że wokalnie jest w stanie zrobić praktycznie wszystko. Bez problemu zmienia tempo nawijki, a do partii śpiewanych nie potrzebuje zapraszać wokalistów, bo zdecydowanie radzi sobie i z bardziej melodyjnym wykorzystaniem głosu.

Nie o samo flow jednak chodzi, kiedy mówimy o „Lifterze” w kontekście albumu kompletnego. Warto zwrócić również uwagę na warstwę tekstową i klimat numerów. Jak zapowiada Oxon, nowy materiał będzie czerpał najlepsze cechy z jego wcześniejszych produkcji. W podpisie pod tytułowym singlem „Lifter” czytamy: „Duchowy spadkobierca albumu „Z tym będzie Ci jeszcze łatwiej”, gdzie każdy utwór ma na celu poprawiać humor i podnosić słuchaczom nastrój, a twórcom poprzeczkę. Jest tu hitowość „Supermocy”, klimat „Słuchaj mnie”, oraz osobiste treści, które prezentował nam „Ktoś ZupełNiezwykły”.

Jeśli chodzi o gości na albumie, będzie ich zaledwie trzech: Kojot, Adrian Burek oraz beatboxer Pawełek. Całość materiału zarejestrowana i zmiksowana została w 315 Studio, a za zdjęcia i oprawę wizualną „Liftera” odpowiada Maciek Zięba.

Premiera albumu przewidziana jest na 25 czerwca 2020.

Preorder w wersji limitowanej dostępny na: http://oxonsarnvla.pl

Oxon x Sarnvla – Lifter
1. Intro + Pawełek
2. Własny lot
3. Lifter
4. Jestem śmieciem
5. Tlen
6. Złączeni w czasie
7. W siną dal + Kojot
8. Bagno
9. Kocham, kocham
10. Raindrops + Adrian Burek

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: