„Dedykuj Kit” apeluje donGURALesko w świeżym singlu

Opublikowano: 18/03/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Całkiem z zaskoczenia, skryty w miejskiej dżungli donGURALesko, wyskoczył właśnie z premierowym singlem zapowiadającym nowy album! Co więcej, materiał, na którym znajdziemy „Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” właśnie trafił do przedsprzedaży!

Premierę zaliczył właśnie premierowy numer i klip donGURALesko! Singiel „Diagnozuj Kit” stanowi pierwszą zapowiedź nowego albumu Dziadziora, płyty zatytułowanej „Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu”!
Za produkcję kawałka odpowiadają The Returners. Sam Gural natomiast, jak tłumaczy nam to oficjalny opis singla „Diagnozuj Kit”, zmęczony już „duszną atmosferą, społeczną apatią, gęstniejącym mrokiem przemocy i coraz bardziej autorytarną władzą” mówi: „SPRAWDZAM!”

„Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” będzie dwudziestym pierwszym albumem w karierze donGURALesko. I jednocześnie powrotem Gurala do korzeni! Wiemy już, że materiał stanowić ma „powrót do tradycji publicystycznego rapu, protest songu i zaangażowanych korzeni HIP-HOP’u”. A także, być płytą „bezlitośnie diagnozująca społeczne problemy XXI wieku”. Do tego wypełnioną „celnymi spostrzeżeniami, chropowatą techniką, zimnym flow„, z których słynie DGE!

Beaty natomiast, na „Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” dostarczyli tacy producenci jak Magiera, The Returners, Lex Caesar, Ceha, Świerzba, James Wantana. Premierę wydawnictwa „URKMSWDWAAWJIM” zaplanowano na 28-go maja, a preorder od dzisiaj dostępny jest www.donguralesko.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: