Def Jam Recordings zmienia prezesa!

Opublikowano: 03/08/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

I to na kogo! Prezesem założonej w 1983 roku przez Ricka Rubina i Russela Simonsa legendarnej wytwórni Def Jam ma zostać słynny (choćby z poświęconych mu skitów) menadżer Eminema Paul Rosenberg. Stanowisko to objąć ma w styczniu 2018 roku, i przejmie on pałeczkę po Stevie Bartelsie.
Wśród obecnie podpisanych przez wytwórnię raperów znajdują się takie jednostki jak Kanye West, Big Sean, 2 Chainz czy też YG. Dawniej Russel i Rubin posiadali w swej stajni takie rapowe legendy jak LL Cool J, Beastie Boys, Jay-Z,, Public Enemy, Method Man, Redman i wielu wielu innych.
Paul obiecał jednakże, iż nie porzuci przewodnictwa nad Shady Records i swą agencją artystyczną Goliath, która ma na swej liście względnie świeżo podpisanych artystów Action Bronsona, Yelawolfa, Danniego Browna oraz Westside Gunn.
Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia Paul! A Wam przypominamy pierwszy singiel jaki wypuszczony został pod szyldem Dej Jam Recordings i opatrzony słynnym już logiem kojarzonym przez każdego słuchacza rapu!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: