Jay Z vs. Kanye West – dokument już dostępny w sieci!

Opublikowano: 03/08/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Przedstawiliśmy Wam już u nas trailer do nowego dokumentu „Public Enemies: Jay Z vs. Kanye West”, którego to głównym motywem miało być przedstawienie zmiany relacji pomiędzy Jay’em a Kanye’em –  z czystej przyjaźni w głęboką nienawiść. Dla wszystkich zniecierpliwionych, spieszymy poinformować, że pełen dokument jest już dostępny do obejrzenia w sieci za sprawą brytyjskiego 4 programu.

Wszystko to rozpoczęło się podczas koncertu Westa w Sacramento, gdzie oficjalnie wygłosił przemówienie w którym to żalił się publice iż Carter nie pomógł mu gdy ten został napadnięty podczas swej wizyty w Paryżu. Swe pociski z kolei skierował w stronę Kanye Jay na swym nowym krążku 4:44. Nawija on:

„You dropped outta school, you lost your principles/ I know people backstab you, I feel bad, too/ But this “fuck everybody” attitude ain’t natural/ But you ain’t the same, this ain’t KumbaYe/ But you got hurt because you did cool by Ye/ You gave him twenty million without blinkin’/ He gave you 20 minutes on stage, fuck was he thinkin/ “Fuck wrong with everybody?” is what you sayin’/ But if everybody’s crazy, you’re the one that’s insane.”

Mamy nadzieję, iż w pewnym momencie obu panom uda się dojść do porozumienia i będą w stanie wyciągnąć do siebie ręce.  No i popełnią jeszcze wspólnie jakiś hit.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: