DGE i Shellerini ujawniają tracklistę wspólnego albumu

Opublikowano: 29/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jedni z najlepszych poznańskich MC’s wkrótce wydadzą wspólny album. Właśnie poznaliśmy tracklistę płyty „TRINITY”, który donGURALesko i Shellerini nagrali na beatach autorstwa Tailor Cut’a.

Przyznam dla Poznaniaka i od zawsze słuchacza poznańskiego rapu, wspólna płyta donGURALesko i Shelleriniego wyczekiwana jest od czasów Projektu Własny Styl. Bowiem kto jak kto, ale Gural i Szelka na beacie rozumieją się idealnie. I nareszcie, w 2k21, posłuchać będziemy mogli całego albumu, który w duecie nagrało tych dwóch kuzynów z PDG Kartel. Z pomocą przychodzi im odpowiedzialny za brzmienie całości Tailor Cut, a my właśnie poznaliśmy tracklistę albumu zatytułowanego „TRINITY”. Dowiadujemy się z niej, że wśród gości DGE, Shellera i Tailora znaleźli się Kacper HTA, Koni, Sydoz, Kaczor oraz DJ’e: Kaczy z Psychopadsów, Soina i Flip.

Premierę albumu donGURALesko x Shellerini x Tailor Cut zaplanowano na 17-go grudnia. W najbliższy czwartek natomiast, otrzymać mamy kolejny, po „WAH-WAH” oraz „TO NIC” singiel zwiastujący projekt „TRINITY”. Tym razem będzie to „Pokaż mi hajs”. Zalecamy jednak na bieżąco śledzić rzeczy, które do sieci wrzucają reprezentanci PDG. Oprócz klipów pojawiają się bowiem ciekawe materiały video związane z projektem „TRINITY”. Jak, dla przykładu, ten oto poniżej.

blenderrap -donGURALesko x Shellerini x Tailor Cut-TRINITY - okładka - albumu

donGURALesko x Shellerini x Tailor Cut – TRINITY

01. Intro
02. Headshot feat. DJ Kaczy (Psychopads)
03. Pategokolunia
04. Holiday feat. Kacper HTA
05. B-29 feat. Koni, DJ Soina
06. ***** ***
07. Pokaż mi hajs feat. Sydoz, DJ Flip
08. WAH-WAH feat. DJ Soina
09. To nic feat. DJ Flip
10. Mango feat. Kaczor, DJ Soina
11. Cisza
12. 1UP (RMX)
13. To nic (Radioactive RMX)
14. Outro

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: