DGE na bicie Returnersów wchodzi jak „Dziki Lagun”

Opublikowano: 28/04/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jaki jest „Dziki Lagun”? I co to jest za stwór? DGE wyjaśnia to w premierowym singlu nagranym pod bit The Returners. A to zarazem kolejny sygnał, że „Ucieczka z kina wolność” w wykonaniu donGURALesko nastąpi już za niecały miesiąc.

DGE wjeżdża z konkretną, guralową braggą. „Dziki Lagun” to kolejny już singiel, którym donGURALesko zapowiada swój nowy solowy album. Materiał zatytułowany „Ucieczka z kina wolność”. Wydawnictwo do słuchaczy i na sklepowe półki trafi 26 maja. Pierwszym natomiast zwiastunem kolejnego po „Mowie Ciemnej” albumu Poznaniaka był okazjonalny singiel „43”. Następnie usłyszeliśmy tytułowy numer z płyty „Ucieczka z kina wolność”, po czym Dziadzior nadciągnął z „Falami”. Dzisiaj natomiast słuchaczom objawił się „Dziki Lagun”. Numer wyprodukowany przez duet The Returners i zobrazowany przez Mateo mash-up’em zawierającym fragmenty video z szalonymi, guralowymi wyczynami.

donGURALesko przed tygodniem z kolei wrzucił do sieci, również zwiastujący „Ucieczkę z kina wolność”, utwór „Pandora”. Za brzmieniem tego kawałka stoi natomiast Lex Caesar. Szczegółowe informacje na temat nowego albumu DGE znajdziecie w tym miejscu. A preorder wydawnictwa na stronie www.donguralesko.pl.

(Fot. główna – kadr z video „Dziki Lagun”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: