DGE puszcza do sieci promomix albumu „DZIADZIOR”

Opublikowano: 13/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„DZIADZIOR” nadchodzi!Po wcześniejszym ujawnieniu tracklisty, przyszedł czas na promomix najbardziej hiphopowego albumu w karierze donGURALesko. DZI-DZI-DZIADZIOR!

A wiemy już, że czekają nas na nim beaty przygotowane przez takich producentów jak Tailor Cut, Doon & Gumbas, James Wantana, Ceha, Lex Caesar, Donatan, The Returners, Matheo i Mental Cut, skrecze i cuty od DJ’a Soiny i DJ’a Kostka oraz gościnne zwrotki, które nagrali Kalafi, Shellerini, Miły ATZ, Fokus, Rahim, Paprodziad, Pablopavo, Lua Preta, Major SPZ, Bedoes i Baby Boo. I przede wszystkim najwyższej próby rap od donGURALesko. Namiastkę tego wszystkiego sprawdzicie odpalając poniższy promomix. DZI-DZI-DZIADZIOR!

Na „DZIADZIOR’a” w pełnej okazałości będziemy niestety musieli poczekać nieco dłużej. Z przyczyn niezależnych od Szpadyzor Records zmianie uległa data premiery wydawnictwa z 15-go na 22-go maja. Powody w poniższym video wyjaśnia Wam sam donGURALesko, a jeśli nie zamówiliście jeszcze 20. płyta w łącznej dyskografii Gurala, to nadal macie ku temu okazję na stronie donguralesko.pl. DZI-DZI-DZIADZIOR!

donGURALesko-DZIADZIOR-okładka

donGURALesko -DZIADZIOR

1. Sitikol feat. Kalafi
2. Królów Król
3. Miejskie Etno
4. Pogoda Pod Psem feat. Shellerini
5. Yabadabadoo
6. Nosorożec Flo
7. Towarzystwo Ludzi Prostych feat. Miły ATZ, Pokahontaz
8. Co Będzie To Będzie
9. Leśna Liga feat. Paproadziad (Łąki Łan)
10. Testament
11. Hefajstos
12. Piękna Katastrofa feat. Pablopavo
13. Układ Nagrody
14. Napad
15. Kubrick
16. Biały Lew feat. Lua Preta
17. Wielki Szu
18. Lodołamacz feat. Major SPZ
19. Beton Fest feat. Bedoes
20. Wschód
21. Homkol feat. ???

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: