donGURALesko ujawnił tracklistę „DZIADZIOR’a”

Opublikowano: 03/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed trzema dniami donGURALesko wraz z towarzyszącym mu Paprodziadem zaprosił nas do wstąpienia do „Leśnej Ligi”. Dzisiaj natomiast Giovanni Dziadzia ujawnił pełną tracklistę albumu „DZIADZIOR”, którego premiera już w tym miesiącu.

Szpadyzorny MC listą numerów na swoim nadchodzącym krążku podzielił się z fanami zamieszczając na instagraramowej relacji zdjęcie pudełka płyty „DZIADZIOR” z widoczną tracklistą. Tym samym poznaliśmy również wszystkich gości zaproszonych przez Gurala na jego najbardziej hiphopowy album w karierze. I tak, oprócz Fokusa, Rahima i Miłego ATZ’eta, z którymi donGURALesko stworzył znane już „Towarzystwo Ludzi Prostych” oraz wspomnianego na wstępie członka zespołu Łąki Łan, na 20. albumie w dyskografii Piotra Górnego, wśród gości znaleźli się także Kalafi, Shellerini, Pablopavo, duet Lua Preta, czyli Mentalcut i wokalistka Ms. Gia, Major SPZ oraz Bedoes.

Skład zatem ciekawy i różnorodny. Pozostaje jedynie czekać jeszcze na ujawnienie producentów materiału, których DGE trzyma jak na razie w ukryciu. Więcej informacji o samym albumie „DZIADZIOR” znajdziecie natomiast w tym miejscu, a preorder na www.donguralesko.pl. Premiera nowej płyty dongGURALesko już 15-go maja!

donGURALesko-DZIADZIOR-tracklista
donGURALesko-DZIADZIOR-okładka

donGURALesko -DZIADZIOR

1. Sitikol feat. Kalafi
2. Królów Król
3. Miejskie Etno
4. Pogoda Pod Psem feat. Shellerini
5. Yabadabadoo
6. Nosorożec Flo
7. Towarzystwo Ludzi Prostych feat. Miły ATZ, Pokahontaz
8. Co Będzie To Będzie
9. Leśna Liga feat. Paproadziad (Łąki Łan)
10. Testament
11. Hefajstos
12. Piękna Katastrofa feat. Pablopavo
13. Układ Nagrody
14. Napad
15. Kubrick
16. Biały Lew feat. Lua Preta
17. Wielki Szu
18. Lodołamacz feat. Major SPZ
19. Beton Fest feat. Bedoes
20. Wschód
21. Homkol feat. ???

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: