DJ Decks, DGE i Śliwa singlem „Skills” promują zawody IDA 2023

Opublikowano: 13/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ Decks za bitmaszyną, a DGE i Śliwa za mikrofonem prezentują swoje umiejętności. Jednocześnie singlem i teledyskiem pt. „Skills” zapraszają Was na zaplanowane na grudzień w Krakowie Mistrzostwa Świata Dj’ów IDA 2023.

DJ Decks, donGURALesko i Śliwa nagrali wspólnie numer „Skills” jako singiel promujący zbliżające się Mistrzostwa Świata Dj’ów IDA 2023. Poznaniakom w zaprezentowanym właśnie utworze towarzyszą także aktualni Mistrzowie Świata IDA. Pochodzący z Wielkiej Brytanii DJ Tommy P-Nuts oraz reprezentanci Japonii, Scratcher Tsuyoshi i duet ID238 Is-k & Dommy. Oczywistym jest, że takie połączenie przynieść musiał skutek w postaci bardzo udanego singla, w którym tytułowe „Skills” są tematem przewodnim. Całość zobrazowano natomiast osadzonym w metaversie teledyskiem zrealizowanym przez także pochodzącego z 'kraju kwitnącej wiśni’ Ness’a (Eschakra).

„Skills” w wykonaniu DJ Decksa, DGE i Śliwy to oficjalny singiel promujący Mistrzostwa Świata Dj’ów IDA powered by Pioneer. Wydarzenie zaplanowano na 2 grudnia 2023 w Krakowie, a podczas imprezy wymieni powyżej Poznaniacy także zagrają swój specjalny koncert. Szczegóły IDA 2023, jednych z najważniejszych turntable’istycznych zawodów, znajdziecie w tym miejscu.

(Fot. główna – kadr z video „Skills”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: