DJ Muggs & Hologram i Action Bronson mają jasny przekaz

Opublikowano: 18/08/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ Muggs & Hologram wraz końcem poprzedniego miesiąca zaserwowali słuchaczom „American Cheese”. Jednym z numerów, które znalazły się na tej płycie jest „Don’t Ride With The Drugs” z udziałem Action Bronsona. Singiel kilka dni temu wjechał do sieci wraz z teledyskiem.

Jak bardzo zapracowanym producentem jest DJ Muggs, świetnie zdają sobie sprawę wszyscy trzymający ucho blisko kalifornijskiego, i nie tylko, podziemia. Beatmaker odpowiedzialny za brzmienie Cypress Hill tylko w tym roku zdążył wydać albumy z Rome Streetzem, Flee Lordem i Yelawolfem, a także swój producencki, instrumentalny materiał. A mówimy tu o zaledwie sześciu miesiącach! Kolejnym natomiast podziemnym raperem, z którym DJ Muggs podjął współpracę jest właśnie Hologram.

DJ Muggs & Hologram wspólnie nagrany album zatytułowali „American Cheese”. Składa się na to undergroundowe danie piętnaście kawałków, które gospodarze serwują wraz z zaproszonymi gośćmi. I tak, oprócz idealnie odnajdującego się w takiej kuchni Action Bronsona przy przyrządzeniu „American Cheese” udział wzięli także Big Twins i Meyhem Lauren. Ten drugi pojawia się aż trzykrotnie. Mr. Baklava natomiast namieszał dwa razy. Zaliczający ogromną (słowo użyte specjalnie) przemianę Action Bronson wspomógł DJ Muggsa i Holograma w numerach „Colors” oraz wspomnianym „Don’t Ride With The Drugs”. I właśnie ten, w którego tytule zawarty został tak ważny przekaz, pojawił się w sieci kilka dni temu wraz z teledyskiem. Sprawdźcie koniecznie! A następnie wrzućcie na głośniki cały „American Cheese”, którego tracklistę jak i odsłuch znajdziecie poniżej.

DJ-Muggs-x-hologram-American-Cheese

DJ Muggs & Hologram – American Cheese

1. Intro
2. No off season
3. Don’t Ride With The Drugs (Ft. Action Bronson
4. American Cheese
5. Smoke Weed & Figure Shit Out
6. You know My name
7. Black
8. Duck & Cover
9. 808
10. S.T.F.U
11. Moon Rocks (Ft. Big Twins & Meyhem Lauren)
12. Colors (Ft. Action Bronson & Meyhem Lauren)
13. P.C.H (Ft. Meyhem Lauren)
14. Traditional Bull Shark
15. Murder At 5 (Ft. Meyhem Lauren)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: