Peepz i Barto Katt mają „Fajrant”

Opublikowano: 18/08/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Peepz wypuścił właśnie ostatni singiel, promujący jego nadchodzący mixtape. Jak sam tytuł singla wskazuje, teraz nadszedł czas na fajrant i oczekiwanie na premierę materiału.

Peepz z ekipy BUMP’12 przygotowuje się do wypuszczenia swojego kolejnego mixtape’u. Follow’upując poprzedni krążek, „ALL.TRUEIZM”, nadchodzący mixtape nazywać się będzie, „ALL.MOST”. Jak dotąd promowały go 3 single – „Antyfobie”, „2020Flexchallenge” oraz „Fanta”.

Dziś na kanale BUMP’12 pojawił się czwarty, ostatni singiel promujący, „ALL.MOST MIXTAPE”. Do „Fajrantu” Peepz zaprosił współzałożyciela kolektywu BUMP’12, Barto Katta. Produkcyjnie natomiast postawił na Bred Bua, a ten z kolei postawił na boom-bap’owe brzmienie. Całość dopełnia wizualizacja, autorstwa Barto Katta.

Wstępnie „ALL.MOST MIXTAPE” miał mieć swoją premierę w marcu tego roku, jednak, jak widać, nie doszła ona do skutku. Kolejna data premiery nie została jeszcze podana, ale spodziewać możemy się, że nastąpi ona wkrótce, skoro ostatni singiel został wypuszczony. Link do presave’u albumu w serwisach cyfrowych znajdziecie tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: