DJ Muggs i CRIMEAPPLE we wspólnym projekcie

Opublikowano: 29/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Regularnie DJ Muggs współpracuje z podziemnymi raperami. Wspomnijmy chociażby jego ostatnie projekty, czyli krążki nagrane z Mayhem Laurenem, Rociem Marciano, Eto czy Mach-Hommy. Teraz, przyszedł czas CRIMEAPPLE’a – nowojorczyka z kolumbijskim pochodzeniem oraz jednego z prawie stu artystów na tegorocznych Hip Hop Kempie!

Znany ze swojego wyjazdowego charakteru pracy DJ Muggs zaproponował CRIME’owi, aby wspólny krążek nagrali w Kolumbii właśnie. Producent legendarnego Cypress Hill jako miejsce nagrania wspólnego materiału wybrał drugie co do wielkości miasto w kraju Pabla Escobara, czyli Medellín. Panowie stworzyli tam wspólnie materiał zatytułowany „Medallo”, który swoją premierę zaliczył na początku bieżącego miesiąca. Album promowany jest singlem „Just Because”, do którego zrealizowany został również klip.

Składający się z 14. numerów album „Medallo” to porządna porcja undergroundowego rapu. Mocnego, brudnego, dudniącego i walącego po łbie. Jest mrocznie, wręcz groźnie, czuć tutaj ten duszny klimat Kolumbii. Inspiracja wspomnianym narkotykowym baronem z Kolumbii oraz El Chapo z Meksyku też jest wyczuwalna. Sprawdźcie koniecznie ten wyjątkowy klimat jaki wspólnie wytworzyli DJ Muggs i CRIMEAPPLE. A my gwarantujemy Wam, że atmosferę „Medallo” wyczujecie również w czeskim Hradec Kralove – na 18. edycji Hip Hop Kempu!

Medallo-cover-art

DJ Muggs x CRIMEAPPLE – Medallo

1. Medallo Intro
2. En Vivo Desde Manrique
3. Tiburones
4. Camisas
5. Prescription
6. Villa Hermosa
7. Crazy Eddie’s
8. Just Because
9. Acetone Wash feat. Conway
10. 22 Blue Twos
11. No More 2 for 5
12. Aguas Profundas
13. Bloodtype
14. Tellin Me Lies

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: