DJ Muggs & Rome Streetz wydali wspólny album

Opublikowano: 01/03/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Fani ciężkiego, podziemnego rapu od minionego piątku powinni czuć się, co najmniej, usatysfakcjonowani. Oczywiście jeśli zdążyli od tego czasu odpalić sobie album, który wspólnie nagrali DJ Muggs i Rome Streetz.

Producent Cypress Hill, maestro ciężkiego, mrocznego brzmienia i wirtuoz budowania klimatu. Muggs szansę nagrywania na swoich beatach dał teraz debiutującemu przed trzema laty nowojorczykowi. Rome Streetz zaczął materiałem „Streetz Keep Calling Me”, a obecnie jest kilka dni po premierze albumu „Death & the Magician”, który w całości wyprodukował legendarny Lawrence Muggerud. Dla DJ’a Muggsa jest to natomiast kolejny już projekt z podziemnym raperem. W ostatnim czasie byli to m.in. Al Divino, Tha God Fahim, Mach-Hommy i Crimeapple. Teraz przyszedł czas na Rome Streetza, z którym The Black Goat stworzył 13 numerów. Brudnych, dudniących, przeplatanych filmowymi wstawkami i utrzymanych w spójnych, podziemnym klimacie. Pełny odsłuch „Death & the Magician” znajdziecie poniżej.

Na osobną uwagę zasługuje klip promujący najnowsze wydawnictwo spod szyldu Soul Assassins. Za reżyserią klip do numeru „Stone Cold Soul” stoi bowiem inna legendarna postać z Los Angeles, i także reprezentant SA. Estevan Oriol, bo o nim mowa, kojarzony jest przez Was na pewno. Jego twórczość tym bardziej! A jeśli nie, sprawdźcie poświęconą temu artyście netflixowską produkcję „LA Originals”.

DJ-Muggs-Rome-Death-&-the-Magician

DJ Muggs & Rome Streetz – Death & the Magician

1. 6 Of Cups
2. Prayers Over Packages
3. Ace Of Swords
4. The Manuscript
5. High Explosive
6. Zig Zag Zig ft. Knowledge The Pirate
7. Stone Cold Soul
8. The Devil’s Chord
9. Shooting At The Dance Hall
10. Wheel Of Fortune
11. Horn & Halo ft. Rigz
12. Fly Obnoxious
13. Fuck You know About Me

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: