DJ Premier & Royce 5’9″ zaprezentowali klip do numeru „Rock It”

Opublikowano: 01/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Duet PRhyme nie zwalnia tempa przy promocji zapowiedzianego na 16 marca albumu. Po opublikowaniu tracklisty krążka „PRhyme 2” otrzymujemy klip do znanego już numeru „Rock It”. I bardzo ciekawą informacje, że w powstanie drugiej części PRhyme zamieszany miał być… Madlib!

Do współpracy Royce’a, Preemo i Beat Konducty niestety nie doszło… A może i stety, gdyż raper z Detroit nie wyklucza zaangażowania producenta z LA do prac nad „PRhyme 3”! Rozważania Nickel Nine’a są na ten moment jedynie spekulacjami, wróćmy więc do czasów obecnych i „PRhyme 2”.

W wywiadzie dla magazynu Billboard Royce 5’9″ przyznał, że razem z Preemo przeprowadzili rozmowę z Madlibem odnośnie zaangażowania go do tej samej roli jaką przy poprzednim krążku pełnił Adrian Younge. Roli niezwykle istotnej, gdyż polegającej na skomponowaniu muzyki, którą następnie Preemo wykorzysta do produkcji beatów na tworzony z Royce’em album. W tym temacie decyzja należy jednak do DJ’a Premiera, który ostatecznie do prac nad stworzeniem kompozycji na „PRhyme 2” wybrał filadelfijskiego producenta i kompozytora Antman Wondera.

Tyle jeżeli chodzi o zakulisowe historie dotyczące powstawania drugiego krążka duetu PRhyme. Wróćmy teraz do klipu zrealizowanego do kawałka „Rock It”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: