Do sieci wleciały walki z wielkiego finału 8. sezonu PFL

Opublikowano: 7 dni temu
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Sukcesywnie dodawane na kanał Poznań Freestyle League walki z wielkiego finału 8. sezonu, są już w komplecie. Sprawdźcie, jak przebiegało tegoroczne starcie ostateczne o tytuł mistrza Poznania we freestyle’u.

Ósmy sezon Poznań Freestyle League dostarczył nam sporo emocji. Przez pięć kolejnych ustawek zawodnicy zbierali się w poznańskim Tropsie, krusząc słowne kopie i zbierając ligowe punkty. Ostatecznie w finałowej ósemce znaleźli się Bartek, Manu, Yachu, Barti, Quesh, Moździerz, Wojtu i Bobi. I choć każdy z nich starał się udowodnić, że to właśnie on zasłużył na pas mistrzowski, ostatecznie zdobył go najmłodszy w stawce Yachu.

Uczestniczyć osobiście w wielkim finale Poznań Freestyle League to naprawdę duże przeżycie. Przekminione punchline’y, cięte riposty, emocje, okrzyki publiki – to wszystko robi niesamowite wrażenie. Jeśli jednak nie dane było Wam doświadczyć tego w czasie rzeczywistym, od dziś komplet walk z wielkiego finału dostępny jest na kanale Poznań Freestyle League. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia zmagań grupowych, zaciętej walki o trzecie miejsce, pomiędzy Queshem i Bobim, oraz oczywiście wielkiego finału, w którym zmierzyli się Manu i Yachu. Za zarejestrowane wideo odpowiedzialny jest Michał Warguła z High.qlt.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: