Mechanikiem to Kamil Pivot nie będzie

Opublikowano: 6 dni temu
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Festiwal próbowania się Kamila Pivota w różnych zawodach trwa. Tym razem raper założył warsztat samochodowy o nazwie „KAM-CAR”. Okazuje się, że po naprawie samochodu u rapera, będzie można w nim rapować, ale niekonieczne nim jeździć.

W swoich poszukiwaniach wymarzonego biznesu Kamil Pivot był już stolarzem i producentem szamponu. Kolejną profesją, w której otwocki raper postanowił spróbować swoich sił, jest mechanika samochodowa. Jak nazywa się warsztat, który otworzył Kamil? Rzecz jasna jest to „KAM-CAR”. Ale czy ten biznes da mu zarobić na chleb? Raczej jest to wątpliwe.

Jak sam przyznaje Pivot, na samochodach się nie zna. Jako przykładnego ojca, interesuje go jedynie ile dane auto ma z tyłu isofixów. Jeśli coś stuka, to niech stuka. Byle stukało do rytmu. W związku z tym, „KAM-CAR” nie będzie oferował usług naprawy aut. Zamiast tego zajmie się synchronizacją wycieraczek i migaczy z muzyką puszczaną w samochodzie. Fajnie? No może, chociaż, panie Pivot, daleko pan tak nie zajedzie.

Premiera albumu Kamila Pivota i Urbka „KAM-RAP-POL” zaplanowana jest na 24 maja. Preorder, w formie płyty CD lub kasety magnetofonowej, zamówisz tu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: