donGURALesko zapowiedział swój najbardziej hiphopowy album

Opublikowano: 16/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ciężko uwierzyć, że można bardziej, a jednak! donGURALesko, dla nas dla nas wręcz encyklopedyczny przykład hiphopowca i MC z krwi kości, zapowiedział właśnie, że najbardziej hiphopowy album w jego karierze dopiero ma ujrzeć światło dzienne!

I to jest news! Na pamięć znając każdą minutę takich ikonicznych albumów jak „Opowieści z betonowego lasu” i „Drewnianej Małpy Rock” oraz szeregu wypuszczonych mixtape’ów, doczekać nie możemy się, co czeka nas na zapowiedzianym w dniu dzisiejszym nowym wydawnictwie DGE, które wiemy już, że zatytułowane zostało „DZIADZIOR”. Oficjalna informacja prasowa sygnalizuje nam bowiem, że „DZIADZIOR to najbardziej hip-hopowy album w karierze rapera. Prawdziwy longplay, 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, 9 gości, 9 producentów, 3 djów. RAP!”. Preorder nowego albumu Gurala wystartować ma 24-go marca. Tego dnia otrzymamy również pierwszy singiel wraz z klipem zwiastujący nadejście „DZIADZIORA”.

Album zatytułowany „DZIADZIOR” stanowić będzie 20. solowe wydawnictwo donGURALesko. W 2020 roku poznańskiemu MC miną 22 lata obecności na rapowej scenie, przez które Gural zagrał 2200 koncertów!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: