Dret ma to w „DNA”

Opublikowano: 29/03/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Muzyka daje nieograniczone możliwości. Używać można ją zależnie od potrzeb i uznania. Za jej pomocą można nawet stawiać 'pomniki’ i to właśnie uczynił w nowym numerze Dret.

Dret aka Dreamer to jeden z tych raperów, od których pasja do muzyki bije z kilometra. Rap to jego największa zajawka, ale kiedy akurat nie pisze lub nie siedzi w studio wbijając kolejny track, sięga po gitarę i śpiewa.

Romantyczne podejście do muzyki przejawia się też w treści numerów, które tworzy. Śremski raper docenia siłę przekazu rapu, dlatego często porusza tematy ważne i osobiste. Tak jest też w przypadku „DNA”, nowego numeru, który powstał na bicie Odme. Dret przedstawia w nim trzy najważniejsze w jego życiu postaci: mamę, tatę oraz siostrę. Słowa opisujące członków rodziny są pełne szacunku, miłości i wdzięczności, a całość spina prosty, aczkolwiek wymowny klip autorstwa Migawki.pl.

Dret o „DNA”: „Wszystkie tracki które nagrywam są dla mnie ważne, jest jednak tak że są utwory, które są dla mnie ważniejsze od innych. To jeden z nich. Jeśli rap to emocje to tutaj na pewno jest rap”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: