Dret funduje nam powrót do przyszłości

Opublikowano: 22/02/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi singiel z nadchodzącego albumu Dreta i Soundrugs to ciekawa sprawa. Pomimo, że nie słyszeliśmy jeszcze podstawowej wersji utworu, „Tak jak chcę”, raper opublikował jego wersję rozszerzoną z gościnnym udziałem Korala Hjt, Nycza, The Moon i DJ’a Flipa.

Równe 20 dni po premierze numeru, „Vibe”, będącego pierwszą zapowiedzią wspólnego projektu Dreta aka DREAMER’a z Soundrugs, śremski raper prezentuje drugi singiel z albumu. Singiel o tyle ciekawy, że jest wersją extended utworu, którego nie dane nam jeszcze było usłyszeć w wersji podstawowej. To trochę tak jakby Marty McFly zabrał nas na przejażdżkę swoim DeLorean’em i dał zajrzeć w przyszłość.

Jeśli mamy pokusić się o zgadywanie to stawiamy piwo, że wersja podstawowa numeru, „Tak jak chcę”, różni się od „Tak jak chcę EXTENDED” składem osobowym. W zaprezentowanym wczoraj numerze z klipem, obok Dreta swoje zwrotki zaprezentowali także Koral Hjt, The Moon oraz NYCZ. Nie jesteśmy natomiast pewni co do tego czy DJ Flip i jego genialne cut’y pojawiają się zarówno w podstawowej jak i rozszerzonej wersji utworu. Co najmniej głowę zaś dajemy sobie uciąć, że w obu utworach za bit odpowiedzialni są Soundrugs.

Kolejne informacje na temat płyty będą ujawniane przy kolejnych premierach. Na chwilę obecną pewne jest tylko to, że powstał longplay, a na kolejne tracki z wydawnictwa nie trzeba będzie długo czekać.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: