Drugi sezon serialu o Wu-Tang Clan już niebawem

Opublikowano: 17/08/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Cierpliwość fanów Wu-Tang Clanu zostanie wynagrodzona już niebawem. Po dwóch latach oczekiwania, Hulu zaprezentowało trailer drugiego sezonu serialu o początkach amerykańskiej grupy i podało datę premiery.

Pierwszy sezon serialu, „Wu-Tang: An American Saga”, w reżyserii RZA, Method Man’a oraz Alex’a Tse, miał swoją premierę 4 września 2019 roku. Serial opowiada o początkach legendarnej, amerykańskiej grupy hip-hop’owej, jednak warto pamiętać, że jest to historia fabularyzowana, która jedynie po części bazuje na realnych zdarzeniach. Pomimo tego, produkcja Hulu okazała się sukcesem, a fani z utęsknieniem czekali na ogłoszenie drugiego sezonu. W końcu doczekali się.

Premierę drugiego sezonu Wu-Tang: An American Saga zaplanowano na 8 września tego roku, czyli niemalże dokładnie dwa lata po premierze pierwszego sezonu. I tak jak pierwszy sezon skupiał się głównie na dokładniejszym przedstawieniu poszczególnych postaci, tak sezon drugi pokazuje już bezpośrednie kulisy zawiązania składu przez jego członków – m.in. ustalanie nazwy grupy oraz prace nad ich debiutanckim albumem, „Enter The Wu-Tang (36 Chambers)”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: