Dwa single jednego dnia od Westside Gunn’a

Opublikowano: 03/04/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Griselda records to jeden z najmocniejszych, naszym zdaniem, rapowych obozów zza oceanu. Niedawno w tym przekonaniu utwierdził nas Westside Gunn, wypuszczając swój najnowszy album.

Reprezentant Griselda Records ma na swoim koncie 7 albumów z serii „Hitler Wears Hermes”. Najnowszy, ósmy, jest jednocześnie ostatnim z serii. I choć materiał wyszedł już 2 lutego bieżącego roku, w ostatni dzień marca w sieci pojawiły się dwa nowe single promujące go.

Pierwszy z singli, do którego beat wyprodukował Camouflage Monk, nosi tytuł „Julia Lang”. Tytuł numeru pochodzi od nazwiska konsultantki ds. marki i guru marketingowej, która stoi za Westside Gunn’em oraz wieloma celebrytami. Całość zobrazowana została klipem autorstwa Revenxnt, w którym pojawia się sama Julia Lang, a także inny członek Griseldy, Conway The Machine.

Drugi singiel z „HWH8: Sincerely, Adolf” to „TV Boy”. Tu niestety w pakiecie nie dostaliśmy również klipu, ale charakterystyczna nawijka Westside Gunn’a na bicie Daringer’a i Beat Butcher’a robi wystarczającą robotę.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: