Dzieję się w obozie Dungeon Family – nowości od Big Boia i Organized Noize!

Opublikowano: 26/04/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o zapowiedzi wydania nowego albumu przez współzałożyciela zespołu Outkast Big Boia oraz o dwóch singlach jakie mają się wkrótce ukazać. No to single już mamy! Tak jak Big Boi obiecał, jeden z Adamem Levinem z Maroon 5, drugi z Killer Mike’iem i Jeezym.

Wydawniczo aktywowali się również ostatnio Rico Wade, Ray MurraySleepy Brown, czyli producencka grupa Organized Noize należąca do obozu Dungeon Family. Produkcje tria cechuje charakterystyczny dla Organized Noize styl i brzmienie, które usłyszeć możemy chociażby na albumach Outkast, Goodie Mob czy też innych członków Dungeon Family. I również w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy informacje o najbliższych planach wydawniczych grupy producentów (i nie tylko, Sleepy jest również uznanym wokalistą) z Atlanty. Panowie zapowiedzieli na 5 maja wydanie epki „ONP EP”, której tracklistę prezentujemy Wam poniżej. Materiał promuje opublikowany z okazji 4:20 utwór „Kush” z 2Chainzem oraz wokalistą Joi.

Organized Noize – ONP EP

01 Anybody Out There [ft. Joi and Scar]
02 We the Ones [ft. Big Boi, Cee-Lo Green, Sleepy Brown, and Big Rube]
03 Chemtrails [ft. Sleepy Brown and Jimmy Brown]
04 Why Can’t We [ft. Sleepy Brown]
05 Kush [ft. 2 Chainz and Joi]
06 Awesome Lovin’ [ft. Sleepy Brown]
07 The Art of Organized Noize

Ps. W ostatnim odcinku „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” u Jimmiego pojawił się nie kto inny jak Big Boi właśnie. Raper zaprezentował jeden ze swoich ostatnio wypuszczonych singli „Mic Jack”. I pomimo braku na scenie współtworzącego utwór Adama Levina występ mc z Atlanty był tak udany, że również go tutaj zamieszczamy!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: