Dzień otwarty w Recycling Studio

Opublikowano: 19/05/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Na muzycznej mapie Poznania pojawiło się nowe miejsce. Mowa tu o Recycling Studio, w którym znajdziemy, m.in., salę multimedialną, przeznaczoną do tworzenia treści muzycznych i wideo. W najbliższą sobotę odbędzie się dzień otwarty, podczas którego można będzie zwiedzić miejscówkę oraz posłuchać na żywo, m.in., lokalnych raperów.

Recycling Studio to przestrzeń, która zrzesza 3 niezależne firmy, prowadzone przez trzech przyjaciół. Znajdziemy tam serwis rowerowy, Lama na rowerze, firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz, Cezetex, oraz to co interesuje nas osobiście najbardziej, czyli salę multimedialną. Co w jej ramach będziemy mogli zrobić? Ojcowie założyciele opisują ją następująco:

„Miejsce skierowane dla osób, które szukają kreatywnej przestrzeni. Podczas pracy w naszym studiu zrealizujesz swój kontent, wykonasz nagrania audio oraz wideo, przeprowadzisz pokazy, zajęcia, czy też wystawy swoich prac. Wszystko wzbogacone nietuzinkowym klimatem, który nada oryginalnego charakteru Twoim pomysłom.”

Już w najbliższą sobotę, 21 maja, odbędzie się dzień otwarty w Recycling Studio, podczas którego będzie można wejść do środka i osobiście przekonać się, co oferuje nam nowe miejsce na mapie Poznania. Właściciele zapraszają wszystkich zainteresowanych na Wioślarską 75 (przy Wartostradzie) już od godziny 14:00, natomiast o godzinie 17:00 rozpocznie się część koncertowa, podczas której wystąpią poznańscy raperzy i wokalistki: Karim, Seniorita Seni, C-zet, Grekk x KMC, Boogie Bassment, Nati Flora, Valerka, Mada F (Mino x Majkel), Koczurko. Za deckami staną tego dnia DJ Nasty P, DJ Crow (WAVY.) i King Robako.

Recycling studio dzień otwarty na FB

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: