W.E.N.A. wypuścił nowy singiel i klip zwiastujący album „Niepamięć”

Opublikowano: 26/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Numer zatytułowany został „Ten stan” , a gościnnie udzielił się w nim PlanBe. Za warstwę muzyczną natomiast odpowiedzialny jest Johnny Beats. Jest to drugi po kawałku „2007” singiel promujący zapowiedziany na 1 grudnia 2017 roku nowy album Wudoe zatytułowany „Niepamięć”.

Premiera singla „Ten stan” i ogłoszenie wydania nowego albumu poprzedzona została ciekawie zaplanowaną akcją marketingową dotykającą zjawiska niepamięci, które co raz częściej pojawia się we współczesnym społeczeństwie.

Za reżyserię najnowszego teledysku W.E.N.Y. do numeru „Ten stan” z gościnnym udziałem PlanBe odpowiada Paweł Bukowski, a za jego produkcję Fingers Crossed.

 

W.E.N.A. swoje piąte, oficjalne wydawnictwo opisuje w sposób następujący:

„Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka, uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie, skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach.

Album Niepamięć” zawierać będzie 13 premierowych utworów i stanowić będzie pierwsze wydawniczą pozycję w świeżo założonej przez Wudoe wytwórni Wyższe Dobro (dystrybucja My Music).

Limitowana wersja dostępna jest jedynie przed premierą i wzbogacona będzie o dodatkowy, nowy utwór oraz wlepkę.  Albumu „Niepamięć” światło dzienne ujrzy 1 grudnia 2017. 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: