EA SPORTS™ i Prosto we współpracy łączącej dwa światy

Opublikowano: 05/12/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

EA SPORTS™ i Prosto połączą świat wirtualnego futbolu z tym realnym. Z tej okazji unikalne koszulki zaprojektowane przez Prosto przy udziale Wojtka Sokoła staną się rzeczywistością. Limitowana seria nigdy nie trafi jednak do sprzedaży. Fani będą mogli zdobyć wyjątkową koszulkę jedynie w ramach specjalnych aktywacji.

Electronic Arts podjęło współpracę z prekursorem polskiej mody ulicznej, PROSTO. Marki połączyły siły przy projektowaniu i wprowadzeniu nowych, limitowanych strojów dostępnych już teraz w EA SPORTS FC™24 w trybie Ultimate Team, poprzez wyzwania budowania składu. Współpraca polskiego brandu streetwearowego z największą marką interaktywnego futbolu na świecie, to pierwsze takie wydarzenie w ponad trzydziestoletniej historii serii piłkarskiej od EA SPORTS.

Współpraca EA SPORTS z marką PROSTO. to unikalne połączenie dwóch światów – odważnej mody ulicznej oraz bogatego kulturowo świata piłki nożnej. Wyjątkowe stroje powstały z myślą o społeczności fanów, dla których ulubione koszulki piłkarskie to nie tylko sportowy dodatek, ale również możliwość wyrażenia siebie.

„Łączenie różnych światów, to moja specjalność, dlatego bardzo mnie cieszy, że koszulka Prosto x EA SPORTS pojawi w świecie wirtualnym – powiedział założyciel Prosto, raper i biznesmen, Wojtek Sokół. To wyjątkowa współpraca łącząca świat streetwearu i gamingu. Wyrazistym designem koszulki nawiązujemy do bliskich nam lat 90-tych. To nasze korzenie i stylistyka, którą bawimy się i przetwarzamy od początku istnienia Prosto”.

– Sokół

Wyjątkowa koszulka jest hołdem obu marek w stronę lat 90. Czasu kiedy futbolową modą rządziły legendarne, odważne i kolorowe projekty. Wiele z ówczesnych projektów wciąż uwielbiane jest przez fanów piłki, ale i mody, ponieważ coraz częściej koszulki piłkarskie stają się kluczowym elementem stylizacji. Kluczowym elementem kampanii EA SPORTS x PROSTO jest natomiast wyjątkowy spot z udziałem Wojtka Sokoła. Nawiązujący, rzecz jasna, do korzeni projektu koszulki, jak i samej marki.
Gracze na całym świecie mogą natomiast teraz odblokować specjalne stroje zaprojektowane przez PROSTO przy udziale założyciela marki i legendy polskiego rapu, Wojtka Sokoła.

Obecnie, przez najbliższe trzy tygodnie, począwszy od 27 listopada, gracze na całym świecie mogą odblokować wyjątkowe stroje zaprojektowane przez Prosto, dostępne w trybie Ultimate Team™. Na tym jednak atrakcje wynikające ze współpracy EA SPORTS z PROSTO się nie kończą. Rozpoczął się bowiem także wyjątkowy konkurs Prosto Wear, w którym zwycięzców wybierać będzie Wojtek Sokół, a którego szczegóły znaleźć możecie na stronie prosto.com.

EA SPORTS x PROSTO

(Tekst zamieszczony został przy współpracy z agencją Monday Digital)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: