Legendy wśród gości na płycie Jacy, Ninjy, Łysonżiego i Skorupa

Opublikowano: 04/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Najbardziej truskulowa płyta roku okazuje się zawierać iście kosmiczną listę gości. Na „JACANABICIE”, u Jacy, Ninjy, Łysonżiego i Skorupa, pojawią się, m.in. Vienio, W.E.N.A., Proceente, Numer Raz, Spinache czy Mały Esz. Najnowszy klip do numeru „ALL IN” już w tę środę.

Ninjah, Łysonżi i Skorup na bitach Jacy – taka fantastyczna czwórka postanowiła połączyć siły we wspólnym projekcie. Album nosił będzie nazwę „JACANABICIE”. Trzeba przyznać, że skład osobowy na płycie robi niemałe wrażenie, ale, jak się okazuje, wrażenie to może być jeszcze większe. Dziś dowiedzieliśmy się bowiem, kto pojawi się gościnnie na „JACANABICIE”.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się bardzo mocni gracze tego lepszego, drugiego obiegu, ale także legendy naszej sceny. I tak swoje zwrotki na płytę dograli Mej, W.E.N.A., Mada, Kościey, Proceente, Numer Raz, Prykson Fisk, Jano OMP, Kritaczi, Green, Jasiek, Mały Esz, Vienio, Skrubol oraz Spinache. I jeśli dobrze rozumiemy, cała te galaktyczna ekipa pojawi się w jednym numerze, „ALL IN”, którego premiera zaplanowana jest na 6 grudnia o, jakże by inaczej, 16:20.

PRE-SAVE „ALL IN”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: