Ekipa WCK zapowiada nowy album

Opublikowano: 11/11/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W październiku ekipa WCK wypuściła mixtape „Still Kruzyn'” stanowiący bardzo udane wydawnictwo. Materiał ten stanowił jednak jedynie rozgrzewkę przed tym co czekać ma nas wkrótce. A jest to nic innego jak trzeci pełnoprawny album WCK, który jak zapowiada zespół, ma być najlepszą pozycją w wucekowej dyskografii.

Ryfa Ri, Kuba Knap, Skrubol aka Emil G, Mada, Kaietanovich, Malik, Gruby Józek i DJ Lazy One swój trzeci longplay zatytułowali „Skład Kru”, a pierwsze zapowiedzi tej płyty pojawiły się już przed miesiącem, wraz z klipem do numeru „Dzień Za Dniem”. Każdy kogo zainteresował kod QR umieszczony na końcu teledysku, przekierowany został bowiem do sklepu warszawskiej ekipy, w którym dostępny jest preorder najnowszego albumu WCK. Legalnie natomiast sprzedaż krążka „Skład Kru” wystartuje dopiero w najbliższy piątek. Zaprezentowany wówczas zostanie również pierwszy singiel i klip zwiastujący ten materiał.

O albumie „Skład Kru” wiemy na ten moment nie wiele. Wydawnictwu towarzyszy jedynie dość enigmatyczny opis: „Bądźmy szczerzy. “WCK” to skrót kilku przypadkowych słów, wymyślonych na imprezie. Normalnie. Nadchodzącym albumem definiujemy sens tego akronimu. To najlepsze gówno w naszej dyskografii breee”, który pojawił się na profilach w mediach społecznościowych reprezentantów WCK. Czekamy zatem zasłuchani w „Still Kruzyn'”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: