Eminem niespodziewanie wydał nowy album

Opublikowano: 17/01/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Slim Shady zrobił to znowu! Po wypuszczeniu w 2019, bez najmniejszego ostrzeżenia „Kamikaze”, Eminem ponownie wydał nowy album nie sygnalizując wcześniej swoich planów. Krążek „Music to Be Murdered By” od dnia dzisiejszego jest ogólnie dostępny wraz z promującym go video.

Jest to jedenaste solowe wydawnictwo Marshalla Mathersa, chociaż na okładce nie zobaczymy ksywy z charakterystycznym E. „Music to Be Murdered By” podpisane zostało bowiem przez Slim Shady’ego. Czy można więc uznać, że tym razem alter-ego wzięło górę? Sprawdzić możecie odpalając odsłuch albumu poniżej. Dodajmy, że Eminemowi w zbrodni towarzyszą m.in. Young M.A, Royce 5’9″, Ed Sheeran, Juice WRLD, Skylar Grey, Black Thought, Q-Tip, KXNG Crooked, Joell Ortiz i Anderson .Paak.

W okładce „Music to Be Murdered By” nie da się natomiast nie zauważyć bezpośredniego nawiązania do twórczości Alfreda Hitchcocka. Konkretnie do jedynego muzycznego dzieła tego twórcy, albumu również zatytułowanego „Music to Be Murdered By”. Na albumie Eminema usłyszeć możemy również sample pochodzące z muzycznego wydawnictwa słynnego reżysera z 1958 roku.

Odnośnie warstwy muzycznej jedenastego albumu Eminema, warte zauważenia jest, że za brzmienie „Music to Be Murdered By” w całości odpowiada nikt inny jak Dr. Dre! Premierze nowego albumu Slim Shady’ego towarzyszy również pojawienie się w sieci teledysku do jednego z numerów – ósmego na trackliście utworu pt. „Darkness”. Pełną listę kawałków znajdujących się na „Music to Be Murdered By” znajdziecie natomiast poniżej.

Eminem-Music-To-Be_Murdered-By-album-Cover

Eminem – Music To Be Murdered By

1. „Premonition (Intro)”
2. „Unaccommodating” featuring Young M.A
3. „You Gon’ Learn” featuring Royce 5’9″ and White Gold
4. „Alfred (Interlude)”
5. „Those Kinda Nights” (feat. Ed Sheeran)
6. „In Too Deep”
7. „Godzilla” featuring Juice WRLD
8. „Darkness”
9. „Leaving Heaven” featuring Skylar Grey
10. „Yah Yah” featuring Royce 5’9″, Black Thought, Q-Tip & Denaun)
11. „Stepdad (Intro)”
12. „Stepdad”
13. „Marsh”
14. „Never Love Again”
15. „Little Engine”
16. „Lock It Up” featuring Anderson .Paak
17. „Farewell”
18. „No Regrets” (feat. Don Toliver)
19. „I Will” featuring KXNG Crooked, Royce 5’9″ and Joell Ortiz
20. „Alfred (Outro)”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: