Eminem prezentuje pierwszy singiel z nowego albumu

Opublikowano: 14/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Promocja nowego albumu Marshalla Mathersa utrzymana jest w dość enigmatycznym tonie. Rozpoczęła się zagadkową akcją marketingową nieistniejącego leku. Następnie opublikowano zdjęcie tajemniczej recepty, które jak już wiemy, stanowiło zapowiedź pierwszego singla z 9. krążka Eminema!

Singiel ten to utwór zatytułowany „Walk On Water”, którego emocjonalne zwrotki Eminem uzupełnia refren w piękny sposób wykonany przez Beyoncé.

Wspólne nagranie pana Mathersa i Pani Knowles-Carter, co zupełnie nie dziwi, hitem stało się z miejsca. Na samym tylko YouTube wyprodukowany przez Ricka Rubina wspólny utwór Eminema i Beyoncé zdążył przez cztery dni zostać wyświetlony prawie 20 milionów razy. 
„Walk On Water” nie jest jednak typowym bangerem do jakich przyzwyczaił nas Slim Shady. Utwór nagrany wraz z Beyoncé jest całkowitym przeciwieństwem do panującego obecnie w rapie „mumble trendu”.
Bardzo spokojna warstwa muzyczna, emocjonalny tekst Eminema z dużą dozą autokrytyki, będący zaraz jego sprzeciwem wobec obecnego brzmienia hiphopu i do tego pięknie uzupełniający całość refren Beyoncé. 
Dla starszych słuchaczy rzecz piękna. Młodsi krytykują natomiast „Walk On Water” za zbyt nużące brzmienie i brak efektywności. My zalecamy przesłuchać jeszcze raz i wsłuchać się w tekst Marshalla Mathersa.

I przypominamy, że według wszelkich przypuszczeń nowy album Eminema zatytułowany „Revival” ukaże się już 17 listopada, czyli w ten piątek!

Warte dodania jest również, że numerem „Walk On Water” Eminem otworzył tegoroczną galę MTV EMA 2017 wykonując utwór wraz ze Skylar Grey, która pełniła zastępstwo za nieobecną tego wieczoru w Londynie Beyoncé.

Najważniejszym jednak momentem tegorocznej gali MTV EMA było przyznanie statuetki w kategorii Najlepszy Wykonawca Hip-Hop Eminemowi właśnie. Fakt, że Mathers ostatni album wydał cztery lata temu, a i tak zdeklasował w tej kategorii święcących obecnie triumfy Kendricka Lamara czy Drake’a był sporym zaskoczeniem zarówno dla zebranych tego dnia na Wembley Arena oraz samego Shady’ego, który nie krył zdziwienia odbierając statuetkę.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: