Znamy tytuł i datę premiery nowego albumu Eminema, prawie

Opublikowano: 26/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Domysły i spekulacje odnośnie nowego albumu Eminema krążyły po sieci od kilku tygodni. Konkretne informacje nadeszły natomiast w dniu wczorajszym, wraz z publikacją przez Paula Rosenberga (managera Em’a) pewnego interesującego zdjęcia.  

Zdjęcie i załączony do niego komentarz na pierwszy rzut oka zdają się dotyczyć nowego krążka „Trial By Fire”, najnowszego wydawnictwa Yelawolfa, które ukazać ma się już jutro. Uwagę internautów przykuło jednak, na zdjęciu zrobionym w biurze Shady Records, coś innego. A konkretnie, billboard znajdujący się na ścianie sąsiedniego budynku. Olbrzymi banner przedstawia reklamę nowego leku o nazwie Revival. Niby nic w tym niezwykłego, gdyby nie logo leku, które zawiera odwróconą literę E,  i z miejsca podsuwa skojarzenia z używanym od lat przez Eminema, jego znakiem firmowym. Przypadek?

 

Użytkownicy serwisu Reddit szybko  zgłębili temat i dokopali się do internetowej strony leku Revival, którą znajdzie pod adresem www.askaboutrevival.com. To co nas na niej czeka również w subtelny sposób nawiązuje do twórczości Marshalla Mathersa.
W prawym górnym rogu strony znajduje się numer telefonu 1-833-2GET-REV (1-833-243-8738, Wam jednak nie radzimy dzwonić z naszego kraju). Jest to infolinia, pod którą miła pani informuje nas m.in. o tym, że Revival jest lekko inwazyjną terapią nr 1 na Atrox Rithimus, i że mamy tylko jeden strzał aby pokonać AR – „You only get one shot…”, kojarzy się Wam z czymś? Tak jest, tak właśnie zaczyna się słynne „Lose Yourself”. Jeszcze ciekawsze jest to, że podczas gdy miła pani na infolinii udziela nam informacji o działaniu Revivalu, w tle słychać grane na fortepianie „I Need a Doctor”. Przypadek?

 

Na samym dole strony www.askaboutrevival.com również znaleźć możemy kolejne informacje na temat leku Revival, które jednoznacznie kojarzą nam się z Eminemem.
Ostrzeżenie REVIVAL does not cause these side effects, but if you have them you should for sure seek medical attention, “I need a doctor” jest chyba oczywiste, prawda?
W tym samym miejscu zawarta została również informacja o tym, że Revival jest nieinwazyjnym lekiem podawanym przez kanał słuchowy, nie do użycia analnego. Przypadek?

 

To wszystko wczoraj. W dniu dzisiejszym natomiast na stronie Facebook wytwórni Shady Records ukazał się ten o to post z taką o to grafiką:

 

No to wszystko wydaję się być jasne. Pozostaję tylko pytanie o dzień, bo że listopad to chyba jasne (sprawdźcie w jakich miesiącu ukazały się poprzednie albumu Em’a). My podpowiemy jedynie, że dzień 17 listopad w wydawniczym harmonogramie Universal Music Group zarezerwowany został już dla wytwórni Shady/Aftermath/Interscope.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: