Eminem zaprezentował nowy singiel i okładkę krążka „Revival”

Opublikowano: 08/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wygląda na to, że tej nocy otrzymaliśmy już wszystkie elementy układanki zwanej „Revival”. Najpierw w dość spektakularny sposób zaprezentowana została okładka 9. krążka Eminema, a kilka godzin później otrzymaliśmy singiel pt. „Untouchable”, który z pewnością ucieszy wszystkich zwolenników klasycznego Slim Shady’ego.

Rzeczona okładka albumu „Revival” zaprezentowana została wczorajszej nocy w mieście Detroit.  Chociaż bardziej pasowałoby tu określenie „na mieście”, gdyż ilustracja obrazująca nowy krążek Marshalla Mathersa wyświetlona została na kilku budynkach jego rodzinnego miasta. Wszystko dodatkowo nakręcone zostało dronem i przedstawione w postaci video i zamieszczone na oficjalnej stronie Eminema.

Przyznajcie, robi wrażenie! Mamy jednak nadzieje, że ten facepalm kryjący się za gwiaździstą flagą nie zwiastuje reakcji fanów na zawartość albumu.

Bynajmniej nie zapowiada się na to w momencie,w którym odpalimy sobie singiel zapowiadający nowy krążek Em’a, który swoją premierę ma za równy tydzień. Po dość spokojnym „Walk On Water”, w którym naszemu bohaterowi towarzyszy pani Knowles-Carter otrzymaliśmy już bardziej energiczny numer. Jest to utwór zatytułowany „Untouchable”, w którym gitarowe riffy w beacie, który przygotował Mr. Porter z miejsca kojarzą się nam z bangerami z ostatnim albumów Marshalla Mathersa.

Premiera krążka „Revival” – 9. studyjnego albumu Eminema już 15 grudnia!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: